Pasirengimą pasaulio čempionato atrankai Lietuvos rinktinė pradės kontrolinėm rungtynėm su Baltarusija bei stovykla Alytuje

2019-10-11

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė ruošiasi 2021 metų pasaulio čempionato atrankos varžyboms, kurios sausio 10 – 12 dienomis vyks Liuksemburge. Mūsų šalies rinktinė į pirmąją treniruočių stovyklą, skirtą pasirengimui šioms varžyboms susirinks spalio 23 dieną Alytuje

.Lietuvos vyrų rankinio rinktinė
Ištraukus burtus paaiškėjo, jog Lietuvos rinktinės varžovėmis atrankoje į 2021 metų pirmenybes bus Liuksemburgo, Farerų salų bei Slovakijos rinktinės. Varžybas nuspręsta sausio mėnesį vykdyti Liuksemburge. Ten visos komandos sužais tarpusavyje rato sistema ir stipriausia ekipa pateks į kitą atrankos varžybų etapą.

Tam, jog pasirengtų artėjančioms svarbiausioms sezono kovoms Lietuvos rinktinė į treniruočių stovyklą susirinks jau spalio 23 dieną. Tris dienas praleidusi Alytuje rinktinė vyks į Baltarusiją, kur spalio 26 ir spalio 27 dieną žais kontrolines rungtynes su šios šalies nacionaline komanda.

Atrankoje į 2019 metų pasaulio čempionatą Lietuvos rinktinei buvo pavykę įveikti pirmąjį etapą. Tuomet Klaipėdoje buvo nugalėtos Sakartvelo, Latvijos ir Izraelio rinktinės, tačiau paskutiniame atrankos etape mūsų rinktinei kelią užkirto islandai.
Artimiausiu metu bus paskelbtas galutinis rinktinės žaidėjų sąrašas, kuris renkasi į stovyklą Alytuje bei žais draugiškas rungtynes Baltarusijoje.

Varžybų rezultatai