Pasirodymą Europoje „Granitas – Karys“ baigė pralaimėjimu (VIDEO)

2017-11-26

Šeštadienio vakarą pasirodymą EHF iššūkio taurėje baigė dar vienas Lietuvos rankinio klubas. Kauno sporto halėje žaidę „Granito – Kario“ rankininkai ir namuose nusileido „Eurofarm Rabotnik“ ekipai iš Makedonijos.

Išvykoje Kauno rankinio klubas varžovams buvo pralaimėjęs rezultatu 28:24, tad namuose reikėjo pergalės bent 5 įvarčių skirtumo. Vis tik, šios užduoties, „Granitas – Karys“ įvykdyti nepajėgė, o galiausiai susitikimą ir pralaimėjo rezultatu 29:23.

šarkauskas

Pirmajame kėlinyje kova dar vyko įvartis į įvartį ir kauniečiams keletą kartų pavyko išsiveržti į priekį, tačiau drausmingai žaidę oponentai atitrūkti šeimininkams neleido. Pasibaigus pirmajam kėliniui „Granitas – Karys“ atsilikinėjo (10:11). Antrojo kėlinio pradžia optimizmo nekėlė, kadangi jau „Eurofarm Rabotnik“dar padidino savo pranašumą, o Kauno klubas, kaip ir Makedonijoje, prastai išnaudojo savąsias progas ir leido makedonams atitrūkti. Per paskutines kelias susitikimo minutes „Euforarm Rabotnik“ dar labiau padidino persvarą ir laimėjo rezultatu 23:29.

Visi Lietuvos vyrų rankinio klubai savo pasirodymą EHF taurėse jau baigė. Vienintelis „ACME – Žalgiriui“ – moterų rankinio klubas, dar tęsia savo pasirodymą ir vasario mėnesį susitiks su „Feletirdad“ klubu iš Malagos.

„Granitas – Karys“: Vaidas Drevinskas 8, Mindaugas Urbonas 5, Lukas Bučinskas 4, Mants Reinys 2.

Eurofarm Rabotnik“: Goci Ojleski 7, Elmir Gradjan 6, Zlatko Mojsoski ir Dejan Pecakovski po  4.

Varžybų rezultatai