Paskelbtos naujos rinktinės rungtynių datos – kovų laukiama birželį

2020-03-25

Europos rankinio federacija (EHF) sudarė preliminarų kalendorių, kaip toliau bus vykdomos tiek klubų čempionatai, tiek atrankos į Europos bei pasaulio čempionatus.

grosas ir truchanovicius

Pagal naujai sudarytą tvarkaraštį Lietuvos vyrų rinktinė atrankos rungtynes į 2021-ųjų metų planetos pirmenybes su Lenkija žais birželio 15–21 dienomis. Pirmasis mačas turėtų vykti Lenkijoje, o antrosios tarpusavio rungtynės jau Lietuvoje.

Jeigu Lietuvos rankininkams pavyktų patekti į kitą varžybų etapą, tuomet paskutiniajame atrankos etape lietuviai su Baltarusijos rankininkais žaistų birželio 29–liepos 5 dienomis.

Lietuvos moterų rinktinės tvarkaraštis taip pat gerokai pakoreguotas. Mūsų šalies rankininkėms Europos čempionato atrankoje dar buvo likę 4 rungtynės (dvi su Italija bei po vienerias su Juodkalnija ir Vengrija). Nuspręsta, jog visos 4 grupėje esančios komandos birželio 1–7 dienomis rinksis vienoje šalyje ir sužais visas likusias rungtynes.

Svarbiausio Europoje klubinio turnyro Čempionų lygos atnaujinamas planuojamas birželio pirmosiomis dienomis, tačiau finalinio ketverto kovos vyktų tik rugpjūčio 22–23 dienomis.

Varžybų rezultatai