Penktadienį išaiškės su kuo susitiksime atrankoje į 2017 m. moterų pasaulio čempionatą

2016-06-22

Birželio 24 d., Vienoje bus traukiami burtai į 2017 m. moterų pasaulio čempionato atrankos ciklą. Burtų traukimo ceremonija prasidės 12:00 val.

Burtų traukimo ceremonijoje dalyvaus 31 rinktinė iš kurių į finalinį etapą po atrankos ciklo rungtynių pateks tik 24 nacionalinės komandos. 12 vietų pasaulio čempionate yra skirta Europos žemyno nacionalinėms komandoms įskaitant ir be atrankos rungtynių patenkančias čempionių vardą ginančias Norvegijos rankininkes ir čempionato šeimininkę – Vokietiją.0_WWCh17_GER_news

Kvalifikaciniai susitikimai bus žaidžiami trejose grupėse, kurias sudarys po keturias rinktines ir vienoje grupėje, kurią sudarys trys rinktinės[1]. Iš grupės į tolimesnį atrankos ciklo etapą pateks po dvi rinktines tai yra pirmąją ir antrąją vietas užėmusios ekipos. Iš trečiosios grupės, kurioje varžysis trys rinktinės į kitą etapą pateks tik viena komanda, grupės nugalėtoja.

Atrankos ciklas susidarys iš dviejų etapų. Pirmasis etapas bus žaidžiamas namai – išvyka principu su toje pačioje grupėje esančiomis komandomis. Praėjus šį etapą lauks atkrintamųjų rungtynių etapas, po kurio ir išaiškės visos pasaulio čempionate dalyvaujančios rinktinės.

Valstybės, kurios dalyvauja atrankos cikle į 2017 m. moterų pasaulio čempionatą: Kroatija, Čekija, Danija, Ispanija, Prancūzija, Vengrija, Juodkalnija, Olandija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Slovėnija, Serbija, Švedija, Austrija, Baltarusija, Farerų salos, Graikija, Islandija, Izraelis, Italija, Kosovas, Lietuva, Makedonija, Portugalija, Šveicarija, Slovakija, Turkija, Ukraina.

[1] Šioje grupėje rungtyniaus trys komandos, nes teisę į čempionatą patekti be atrankos turi pasaulio čempionės – norvegės 

Varžybų rezultatai