Perspektyviausios šalies rankininkės antrus metus iš eilės susirinko treniruočių stovykloje Garliavoje

2017-06-21

talentaiAntrus metus iš eilės Lietuvos moterų rinktinės treneriai Bo Miltonas Andersenas ir Larsas Sune Pedersenas sukvietė perspektyviausias jaunąsias šalies rankininkes į talentų stovyklą Garliavoje. Keturias dienas čia merginos ne tik sportuos, kartu leis laiką, bet ir bus pažindinamos su moterų rinktinės darbo metodika.

Stovykloje negalėjo dalyvauti dalis iki septyniolikos metų merginų, kurios ką tik baigė savo pasirodymą Kroatijoje vykusiose Europos paplūdimio rankinio pirmenybėse. Ten mūsų šalies rankininkės, vadovaujamos trenerio Karolio Kaladinsko, užėmė aštuntąją vietą. Pats Karolis Kaladiniskas prisijungė prie šios stovyklos trenerių ir kartu su jais dirba su jaunosiomis mūsų šalies rankinio viltimis.

Šiandien „Kauno“ viešbutyje rinktinės treneriai organizavo seminarą Lietuvos moterų rankinio klubų treneriams. Jo metu mūsų šalies rankinio specialistai buvo supažindinti su moterų rinktinės žaidimo koncepcija. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys ir į merginų individualų fizinį pasirengimą, kurio gerinimą rinktinės treneriai laiko vienu iš prioritetinių darbų. Vėliau seminaro dalyviai stebėjo talentų stovyklos treniruotę, vykusią Garliavos kultūros ir sporto centre.

Rugpjūčio viduryje Klaipėdoje vyks Europos merginų iki 17 metų čempionatas, jame mūsų merginų rinktinė varžysis vienoje su Ukrainos, Suomijos, Latvijos ir Didžiosios Britanijos bendraamžėmis. Ši stovykla daugeliui Lietuvos U17 rinktinės narių tapo dar viena puikia proga patobulinti savo tiek individualius, tiek komandinius žaidimo įgūdžius prieš artėjantį išbandymą Klaipėdoje.

1323|851|Unbekannt|Bietigheim: Pressekonferenz bei Olymp: SG BBM Bietigheim bekommt einen neuen Trainer. ...

Bo Miltonas Andersenas (Lietuvos moterų rinktinės vyr. treneris)

„Daugumai merginų kol kas sunku prisitaikyti prie tokio informacijos bei treniruočių kiekio, kurį gauna per šias stovyklos dienas, tačiau visos trykšta noru pasiimti, kuo daugiau ir tai svarbiausia. Vienas šios stovyklos tikslų buvo supažindinti Lietuvos trenerius su nacionalinės moterų rinktinės žaidimo koncepcija bei be abejo padirbėti su talentingiausiu šalies jaunimu. Norime joms suteikti techninius įgūdžius, kuriuos jos kartu su treneriais galėtų tobulinti jau savuosiuose klubuose. Svarbiausia su merginomis tiek čia, tiek jų komandose dirbti tendencingai ir tikslingai, tuomet pažanga jų žaidime ateis kur kas greičiau ir bus lengviau siekti bendrų rezultatų.“

 

Mantė Voskresenskaja (Lietuvos merginų U17 rinktinės kandidatė)

„Šios treniruotės pagerino tam tikrus mano techninius įgūdžius, treneris pataisė keletą mano daromų klaidų. Pačios treniruotės kiek skiriasi nuo man įprastų, viskas vyksta labai greitai. Per trumpą laiką turime įsisavinti daug techninių niuansų. Tai, jog stovykloje yra daug vyresnių už mane rankininkių tik padeda man greičiau tobulėti. Taip pat norėčiau šiek tiek pagerinti ir savo fizines savybes, kadangi žaidžiant su vyresnėmis varžovėmis dažnai pritrūksta šuolio ar jėgos.“

 

Stovykloje dalyvaujančių merginų sąrašas:

Samanta Dunkulytė RW 2000 Pasvalys
Karolina Čekuolytė LB 2001 Utena
Ūla Šyvytė RB 2000 Utena
Ieva Jankauskaitė GK 2000 Kretinga
Aistė Dražbaitė LW 2001 Klaipėda
Beatričė Ruseckaitė RW 2001 Klaipėda
Ana Andronik CB 2001 Vilnius
Aistė Malinauskaitė PV 2001 Vilnius
Gabija Balevičiūtė LW 2001 Vilnius
Raminta Kripaitytė GK 1999 Kauno raj.
Eimantė Zenkovaitė LW 1999 Utena
Greta Rinkevičiūtė LW 1999 Kauno raj.
Emilė Aglinskaitė CB 1999 Kauno raj.
Ūla Vienažindytė PV 2002 Vilnius
Gerda Kacėnaitė GK 2001 Vilnius
Justė Baradulinaitė LB 1999 Elektrėnai
Benita Šliupaitė GK 1998 Kauno raj.
Skirmantė Gečaitė GK 2002 Kauno raj.
Karolina Daukšaitė CB 2000 Klaipėda
Mantė Voskresenskaja LB 2002 Kauno raj.

 

 

 

Varžybų rezultatai