Pirmąją dieną Zagrebe syptionlikmetės šventė pergalę prieš šeimininkes, bet nusileido vicečempionėms

2017-06-16

u17 paplūdimioLietuvos merginų iki 17 metų paplūdimio rankinio Europos čempionatą pradėjo iškovodamos vieną pergalę bei patirdamos vieną pralaimėjimą.

Zagrebe vykstančiose varžybose Karolio Kaladinsko vadovaujamos mūsų merginos apmaudžiu pralaimėjimu pradėjo kovą dėl patekimo į ketvirtfinalį, kuomet tik po baudinių serijos 1:2 nusileido Europos vicečempionėms ispanėms.

Vis dėlto, toks skaudus pralaimėjimas pirmenybių starte mūsų merginų iš vėžių neišmušė ir lietuvišką charakterį jos pademonstravo antrajame mače, kuriame susitiko su čempionato šeimininkėmis kroatėmis. Nors Lietuvos iki 17 metų paplūdimio rinktinė varžovėms nusileido pirmojo kėlinio metu, tačiau antrajame mūsiškės jau buvo geresnės. Nervų karą baudinių serijoje lietuvaitės laimėjo po labai įtemptos kovos ir įsirašė čempionate sau pirmąją pergalę.

Turėjosios įvykti trečiosios šios dienos rungtynės su šveicarėmis buvo atšauktos dėl nepalankių žaidimui oro sąlygų.  Tai reiškia, jog dar trys grupių etapo rungtynės mūsų merginų laukia rytoj. Rytoj lietuvaitės susitiks su Šveicarijos, Rusijos ir Portugalijos ekipomis. Po pirmosios varžybų dienos Lietuvos ir Rusijos rinktinės dalinasi 3-4 vietas grupėse, o į čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios rinktinės.

Varžybų rezultatai