Pirmasis dvidešimtmečių varžovas – apgaulinga Farerų salų rinktinė

2018-07-20

Liepos 20 dieną Skopje mieste (Makedonija) Lietuvos U20 rinktinė pradeda Europos čempionato B diviziono kovas. Lietuvaičių varžovais pirmosiose rungtynėse bus stiprią šios kartos rinktinę turintys Farerai.

u20 skopje

Pirmasis faktas bylojantis apie tai, jog nykštukinės salos rankininkų nuvertinti nereikėtų – praėjusiame U18 Europos B diviziono čempionate iškovoti bronzos medaliai. Tuomet tris pergales per penkerias rungtynes iškovoję Farerai nustebino visą rankinio bendruomenę, o rinktinės pagrindas iki šio U20 čempionato išliko tas pats.

Keli talentingiausi šios rinktinės žaidėjai jau spėjo sudalyvauti ir U21 pasaulio čempionate, į kurį sensacingai pateko šios šalies rinktinė. Tuomet Farerų salų nacionalinė komanda Pasaulyje užėmė 16 – ąją poziciją.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Raimondas Maldžius varžovų nuvertinti taip pat nebuvo linkęs: „Pavadinimų mes nežiūrėsime, nes jie visiškai nieko nereiškia. Ši Farerų salų karta tikrai yra gera ir tą jau įrodė. Turime maksimaliai nusiteikti šioms rungtynėms kaip ir visoms kitoms“ – prieš rungtynes kalbėjo dvidešimtmečius į kovas Makedonijoje vesiantis strategas.

Rungtynių su Farerų salomis pradžia 15:00 val. Lietuvos laiku, o susitikimą tiesiogiai (kaip ir visą čempionatą) bus galima stebėti www.ehftv.com. Po Farerų salų iššūkio lietuvaičių lauks akistata su Suomijos bendraamžiais. Be jų grupėje dar yra Estijos bei Graikijos rinktinės.

Varžybų rezultatai