Pirmoji Lietuvos moterų rinktinės akistata su pakitusia Graikijos komanda

2016-11-24

7f7a9759Ketvirtadienio vakarą Lietuvos moterų rankinio rinktinė pasiekė Slovakijos Šala miestely, kuriame varžysis atrankos į Pasaulio čempionatą varžybose. Lietuvos nacionalinė komanda pateko į vieną grupę kartu su šeimininkėmis slovakėmis, graikėmis bei Ukrainos rinktine. Į kitą atrankos etapą pateks dvi pirmąsias vietas grupėje užėmusios komandos.

Pirmasis išbandymas lietuvių laukia jau penktadienio vakarą, jų varžovėmis bus Graikijos moterų rinktinė. Lietuvos laiku komandos į aikštę žengs 20:45 val. Slovakijos ir Ukrainos komandos savąsias rungtynes tuo metu jau bus sužaidusius. Šeštadienį mūsiškių laukia akistata su itin pajėgia Ukrainos komanda, o paskutinę dieną rungtynės prieš Slovakijos rankininkes.

Tik atvykusios į Slovakiją Lietuvos rankininkės dar spėjo surengti vakarinę treniruotę, kurios metu šlifavo paskutiniuosius taktinius sumanymus bei ruošėsi specialiai rytojaus susitikimui su Graikijos rinktine. Ryte merginos dar kartą surengs treniruotę, o vakare jau startuos rungtynėmis su Graikija.

Po pirmosios treniruotės naujoje vietoje vyriausias ekipos treneris vylėsi, jog komandai pavyks pailsėti iki rytojaus rungtynių ir jų metu pademonstruoti geriausią savo žaidimą: „Merginos tikrai nuoširdžiai dirbo treniruočių metu, dabar reikia eiti į aikštę ir padaryti tai, ką galime. Rytojaus varžovės graikės yra labai pakitusios nuo paskutiniosios atrankos. Turime žaisti drąsiai ir agresyviai, tada galėsime tikėtis sėkmės.“

Varžybų rezultatai