Pirmosiose „Dragūno“ rungtynėse – įvarčių rekordas

2019-09-27

Šiandien pirmąsias savo rungtynes sužaidė čempionai Klaipėdos “Dragūno” rankininkai, kurie namų aikštelėje priėmė ir be didesnio pasipriešinimo nugalėjo HC “Utena” ekipą. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:21 (28:11).

dragūnas utena

Nuo pat rungtynių pradžios matėsi aiškus komandų pajėgumų skirtumas ir jam įpusėjus dragūniečiai jau pirmavo 8 įvarčiais ir savo atotrūkį tik didino (13:5, 18:7, 25:10). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – 28:11

Antrojo kėlinio pražioje komandas jau skyrė 20 įvarčių ir kėlinio pabaiga tebuvo formalumas (34:14, 40:16, 48:19). Rungtynės baigėsi 30-taškų skirtumu ir šio sezono rekordu – 51:21

“Pralošėme stipresnei komandai. Jiem nusileidome ir greičiu, ir profesionalumu. Jie pernai buvo pirmoje vietoje, mes – paskutinėje. Tačiau isi atidavėme savo jėgas, bet reikia laiko ir susižaidimo”, – ramiai į rungtynes sureagavo HC “Utena” treneris Gediminas Paukštė.

“Nieko tiksliai vertinti negaliu. Rezultatas geras, tačiau žaidimą reikia tobulinti. Paprastose situacijose galėjome apsiginti ir įmesti, bet to nepadarėme. Tad iš šių rungtynių sunku susidaryti išankstinę nuomonę apie komandos lygį”, –  po rungtynių teigė Klaipėdos “Dragūno” vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Klaipėdos “Dragūnas”: Laurynas Simonavičius – 10, Arvydas Bučius – 8, Benas Butkus – 7, Gabrielius Virbauskas ir Gytis Šmantauskas – po 6, Lukas Simėnas – 5, Mykolas Lapiniauskas – 4, Gintaras Cibulskis – 3, Orestas Biknius – 2.

HC “Utena”:  Rokas Palskys – 7, Eimantas Sinkevčius – 5, Karolis Ubeika – 3, Dovyvas Vitkus ir Kasparas Ubeika – po 2, Pijus Gimbutas ir  Aurimas Katinas – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks kitą šeštadienį spalio 5 dieną. Tuomet Klaipėdos “Dragūnas” susigrums su Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifu”, o HC “Vilnius” namuose priims Alytaus “Varsą-Stronglasą”. Rungtynės vyks 14 val. Visą sezono rungtynių tvarkaraštį rasite rankinio lygos puslapyje – http://www.rankiniolyga.lt/tvarkarastis/

Varžybų rezultatai