Po pirmojo mačo – 2 įvarčių VHC „Šviesos“ persvara

2018-10-13

EHF Iššūkio taurės burtai šiais metais suvedė du Lietuvos klubus – Kauno „Granitą – Karį“ bei Vilniaus VHC „Šviesą“. Pirmąsias tarpusavio rungtynes vykusias Kauno sporto halėje 24:22 laimėjo svečiai iš Vilniaus.

granitas šviesa

Praėjusį sezoną šios dvi ekipos susitiko Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje, o šiemet varžosi tarpusavyje ne tik joje, bet ir vienoje Baltijos lygos grupėje, o burtai lėmė akistatą ir EHF Iššūkio taurėje.

Be traumuoto Irmanto Asakavičiaus žaidę kauniečiai varžovams iš Vilniaus per pirmąjį kėlinį atitrūkti neleido ir po 30 minučių VHC „Šviesa“ pirmavo vos vienu įvarčiu 12:11.

Nerezultatyviai klostėsi ir antrasis rungtynių kėlinys, kurio metu nė vienai iš ekipų atitrūkti nepavyko. Susitikimo pabaigoje traumą patyrus kauniečių pusiau kraštui Modestui Štaroliui „Granita – Karys“ dar turėjo galimybę lyginti rungtynių rezultatą, bet mačo pabaigą drausmingiau sužaidė VHC „Šviesa“, kuri pirmąsias rungtynes laimėjo rezultatu 24:22.

Antrasis ekipų mačas sekmadienį jau įvyks Vilniuje. Kitame EHF Iššūkio taurės etape jau yra „KTU – Ąžuolo“ rankininkai, kurie praėjusį savaitgalį nugalėjo klubą iš Juodkalnijos – „Jedinstvo“.

„Granitas – Karys“: Modestas Štarolis 10, Manvydas Lazauskas 3, Tadas Bučinskas, Lukas Feoktistovas, Karolis Grigas po 2, Karolis Budrys, Karolis Dambrauskas bei Paulius Šarkauskas po 1.

VHC „Šviesa“: Karolis Antanavičius 9, Valdas Drabavičius 6, Tadas Rasakevičius 4, Karolis Antonovičius ir Šarūnas Ugianskis po 2, Marius Bulkevičius 1.

Varžybų rezultatai