Portugalai žengė olimpinės svajonės link

2021-03-13

Penktadienį startavo olimpinių žaidynių atrankos kovose, kuriose dėl likusių 6 kelialapių kaunasi 12 rinktinių, suskirstytų į 3 grupes po 4 komandas.

Rankinis-16

Pirmąją varžybų dieną itin daug intrigos užfiksuota mače tarp Vokietijos ir Švedijos rinktinių, kur komandos taip ir neįstengė išsiaiškinti, kuri iš jų stipresnė, tad komandos pasidalino po tašką – 25:25 (14:13).

Toje pačioje atrankos grupėje žaidžiančių Slovėnijos ir Alžyro rinktinių akistatoje užtikrintą pergalę pasiekė slovėnai, kurie varžovus pranoko 36:28 (17:11).

Šioje grupėje šeštadienį vyks du mačai, kuriuose Vokietija susitiks su Slovėnija, o Alžyras mėgins mesti iššūkį švedams.

Prie olimpinės savo svajonės penktadienį priartėjo Portugalijos rinktinė. Mūsų rinktinės varžovė Europos čempionato atrankos varžybose kovas dėl olimpinio kelialapio pradėjo 34:27 (15:11) nugalėdama Tunisą.

Kitose šios grupės rungtynės susitiko dvi rankinio milžinės Prancūzijos ir Kroatijos rinktinės. Po atkaklios ir permainingos kovos prancūzai palaužė varžovus 30:26 (12:15).

Šeštadienį portugalai susitiks itin svarbiame mače su kroatais, o Prancūzijos varžovais bus Tuniso rankininkai.

Žingsnį olimpinės svajonės link dėjo ir Pietų Korėjos rinktinė, kuri pirmajame mače 36:35 (19:11) sugebėjo palaužti Čilės rankininkų pranašumą.

Toje pačioje grupėje dar žaidžia Norvegijos ir Brazilijos rinktinės. Jų tarpusavio rungtynėse intrigos būta nedaug ir norvegai varžovus įveikė 32:20 (17:12).

Norvegijos rinktinės varžove šeštadienį bus Čilė, o brazilai susitiks su Pietų Korėjos rankininkais.

Į olimpines žaidynes Tokijuje pateks po dvi rinktines iš kiekvieno pogrupio.

Varžybų rezultatai