Pralaimėjimas graikams dvidešimtmečių vilčių dar nelaidoja

2018-07-24

Lietuvos U20 rankinio rinktinė Makedonijoje vykstančiame Europos B čempionate patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Šįkart lietuvaičiai rezultatu 39:34 nusileido iki tol pergalių neiškovojusiai Graikijai.

ltu graikija

Vis dar be Luko Vanago žaidusi Lietuvos rinktinė rungtynėse su iki tol visus susitikimus pralaimėjusia Graikija strigo jau nuo susitikimo pradžios. Niekaip varžovų atakų sustabdyti neįstengę mūsų šalies rankininkai leido atitrūkti graikams dar iki ilgosios pertraukos ir susikrauti sau solidų 6 įvarčių pranašumą (20:14).

Nors antrajame kėlinyje buvo pagerintas žaidimas puolant, tačiau ginantis ir toliau ryškėjo Lietuvos jaunimo rinktinės spragos, kuriomis besinaudoję graikai neleido artėti lietuvaičiams. Antrojo kėlinio metu Lietuvos rinktinei taip ir nepavyko priartėti arčiau nei per 5 įvarčius ir graikai šventė pelnytą pergalę rezultatu 39:34.

Kitose šiandien pasibaigusiose mūsų grupės rungtynėse Baltarusija 39:30 nugalėjo Suomiją, o Farerų salo 20:19 palaužė estų pasipriešinimą.

Net ir šis pralaimėjimas mūsų rinktinės galimybių žengti į kitą etapą nelaidoja. Tiesa, rungtynėse su estais mūsų rankininkus jau tenkins tik pergalė ir dar reiks laukti baltarusių pergalės rungtynėse prieš Farerų salas bei palankaus rezultato ir Graikijos bei Suomijos rinktinių mače.

Lietuva: Deividas Jovaišas 12, Laurynas Petrušis 7, Karolis Antanavičius 5, Nedas Buronko ir Arminas Stankūnas po 3.

Graikija: Ioannis Kolomoiros ir Nikolaos Koykmisis po 10, Georgios Delizanos ir Nikolaos Totos po 5.

Varžybų rezultatai