Prancūzijos lygoje taškus iškovojo visų lietuvių klubai (VIDEO)

2019-10-17

Prancūzijos aukščiausioje visų trijų lietuvių ekipos iškovojo taškus. Į rikiuotę sugrįžtančio Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ susitiko su Vaidoto Groso „Istres“ ir rungtynes baigė lygiosiomis 25:25, o Gerdo Babarsko „Chambery“ 30:20 įveikė „Chartres“ ekipą.

Po traumos į „Montpellier“ gretas vėl sugrįžęs J.Truchanovičius pasižymėjo 1 įvarčiu, o jo „Montpellier“ ekipa tik rungtynių pabaigoje išplėšė tašką rungtynėse su V.Groso „Istres“. Vienu metu „Istres“ pirmavo net 5 įvarčiais (15:10), tačiau pranašumo neišlaikė ir rungtynių pabaigoje „Montpellier“ netgi buvo išsiveržę į priekį 24:23. Rungtynes ekipos baigė lygiosiomis 25:25 ir pasidalino po tašką.

Savo potencialą pagaliau parodė G.Babarsko „Chambery“ ekipa, kuri nepaliko vilčių „Chartres“ rankininkams. Lietuvio ekipa varžovus įveikė net 10 įvarčių skirtumu (30:20). G.Babarskas pelnė 5 įvarčius ir kartu su Melicu Fahrudinu buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

Šiuo metu lygoje pirmauja Paryžiaus „PSG“ klubas“, „Montpellier“ su 10 taškų  –  trečias, Istres su 7 – septintas, „Chambery“ su 5 – dešimtas.

Varžybų rezultatai