Pratęsta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos rankinio federacijos ir ,,SELECT SPORT’’

2016-07-22

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) atstovai pratęsė bendradarbiavimo sutartį su viena stipriausių sporto įmonių UAB „SELECT SPORT“.

Lietuvos rankinio federacija bendradarbiavimo sutartį pratęsė dvejiems metams iki 2018 metų. ,,SELECT SPORT’’ aprūpins Lietuvos nacionalines rinktines naujausiais kamuolių modeliais ir taip pat suteiks solidžias nuolaidas kitam inventoriui

ballon-ultimate-replica-champions-league-men-ehf-select

UAB „Sports mode“ yra oficialus Danų kompanijos SELECT SPORT atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.Kamuolių gamybos inovacijomis ir išradimais garsėjanti SELECT SPORT kompanija įkurta 1947 metais Danijoje. Šiuo metu SELECT SPORT pagamina virš 2,5 milijonų kamuolių ir parduoda daugiau nei 50 šalių. Kompanijos įkūrėjas garsus Danijos nacionalinės rinktinės vartininkas Eigil Nielsen sukūrė pirmąjį, tiems laikams nepaprastai tobulą SELECT futbolo kamuolį. Nuo to laiko SELECT yra visą laiką priekyje tobulinant kamuolius ir diegiant naujoves. Visos SELECT prekės (ne tik kamuoliai) pasižymi aukšta skandinaviška kokybe, ilgaamžiškumu ir patikimumu.

 

Varžybų rezultatai