Prieš Europos čempionato startą septyniolikmetės dar kartą išmėgino jėgas prieš Kauno „ACME – Žalgirį“

2017-08-13

ltu u17Jau nuo rugpjūčio 14 dienos Klaipėda savaitei sutrauks 10 merginų iki 17 metų rinktinių iš visos Europos. Ekipos suskirstytos į dvi grupes po 5 komandas varžysis dėl kelialapio į aukščiausią Europos U17 merginių rankinio divizioną.
Lietuvos merginų rinktinė savąjį pasirengimą čempionatui užbaigė antromis kontrolinėmis rungtynėmis su šalies vicečempionių Kauno „ACME – Žalgiris“ merginų komanda. Pirmajame susitikime naujajam sezonui besirengiančios kaunietės septyniolikmečių rinktinę buvo įveikę rezultatu 38:28, antrajame pergalę taip pat šventė „ACME – Žalgiris“ 36:25.

Rezultatyviausiai šiame susitikime Lietuvos merginų rinktinėje žaidė 7 įvarčius pelniusi Ugnė Kavalenkaitė, 5 pridėjo Aušra Šponė, 4 pelnė Akvilė Tolvaišaitė, 3 Austėja Rimkutė, po 2 Karolina Čekuolytė ir Greta Valatkevičiūtė, po 1 Greta Makovskytė ir Ugnė Malinauskaitė.

Žalgiriečių gretose rezultatyvumu išsiskyrė Klaudija Šidlauskytė ir Audinga Kniubaitė, kurios pelnė po 6 įvarčius, po 4 pridėjo Simona Kazlauskaitė ir Inesa Verbovik.

Nors merginų iki 17 metų Europos čempionatas Klaipėdoje prasideda jau rytoj, tačiau mūsų šalies merginų rungtynės lauks tik antradienį. Pirmosiomis varžovėmis bus kaimynės latvės, veliau lauks susitikimai su Suomijos, Didžiosios Britanijos ir Ukrainos rinktinėmis. Paskutinioji čempionato diena bus skirta rungtynėms su tą pačią vietą kitoje grupėje užėmusia rinktine.

Lietuvos rinktinės rungtynių tvarkaraštis:

08.15 19:00 val. Lietuva – Latvija;

08.16 19:00 val. Lietuva – Suomija;

08.18 19:00 val. Lietuva – Didžioji Britanija;

08.19 19:00 val. Lietuva – Ukraina;

08.20 ??:?? val. Lietuva – ???.

Visos čempionato rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdos „Švyturio“ arenoje,  o įėjimas nemokamas! Visas rungtynes taipogi bus galima tiesiogiai stebėti DelfiTV!

Varžybų rezultatai