Prieš lemiamą mūšį – testas Baltarusijoje

2018-06-03

Nacionalinė Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradėjo pasirengimą lemiamoms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Islandija. Alytuje susirinkusi Lietuvos rinktinė išvyko žaisti dviejų draugiškų rungtynių su kaimynais iš Baltarusijos.

lietuva į baltarusiją

Tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos nacionalinių rinktinių laukia kova dėl kelialapio į 2019 metų planetos pirmenybes. Lietuvaičiai birželio 8 dieną namuose  ir birželio 13 išvykoje susitinka su Islandijos rankinio rinktine, o Baltarusijos laukia kova su Austrijos nacionaline komanda.

Į Baltarusiją Lietuvos rankininkai išvyko dar nepilnos sudėties. Draugiškose rungtynėse mūsų rinktinei dar nepadės ką tik įspūdingą sezoną Prancūzijoje pabaigęs vienas svarbiausių nacionalinės komandos žaidėjų Jonas Truchanovičius. Kol kas stovykloje nėra dar ir Vokietijoje žaidusių Gerdo Babarsko, Beno Petreikio, Mindaugo Dumčiaus ir į aukščiausią Prancūzijos lygą kelialapį iškovojusio Vaidoto Groso.

Visa rinktinės sudėtis Alytuje susirinks iškart po dviejų draugiškų rungtynių su Baltarusijos ekipa. Iki birželio 6 dienos lietuvaičiai tęs stovyklą Alytuje, o tuomet persikels į sostinę, kur po dviejų dienų lauks lemiamas mūšis su Islandijos rankininkais.

Varžybų rezultatai