Prieš LRF Supertaurę abiejų komandų treneriai įvardino pagrindinius mačo akcentus

2020-09-18

Šeštadienį 13:00 rungtynėmis tarp Kauno „ACME-Žalgirio“ ir Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ ekipų startuoja naujasis moterų rankinio sezonas.

Antanas Skarbalius ŽalgirisGarliavietės sieks apginti praėjusiais metais iškovotą titulą, o žalgirietės jį susigrąžinti po vienerių metų pertraukos. Šiuo metu Garliavos rankininkėms priklauso abi LRF taurės, tačiau prieš sustabdant praėjusių metų Lietuvos moterų rankinio lygos pirmenybes, pirmoje vietoje žengė „ACME-Žalgirio“ merginos.

Vyriausiasis Kauno ekipos treneris Antanas Skarbalius prieš laukiančias rungtynes įvardino pagrindines savo komandos netektis.

„Tarpsezoniu praradome savo įžaidėją Klaudiją Šidlauskytę, kuri išvyko į Didžiąją Britaniją, tai mums labai didelis nuostolis. Taip pat šiuo metu prie komandos dar nėra prisijungusi ukrainietė Olesia Semenčenko ir vis dar neaišku, kada ji galės mums padėti.

Pasiruošimas naujajam sezonui taip pat vyko, kiek trumpiau nei įprastai. Trūko ir draugiškų rungtynių. Nepaisant to, mūsų tikslai nesikeičia ir bandysime susigrąžinti titulą. Turime patyrusių žaidėjų, prie kurių bandysime prijungti ir prie klubo prisijungusias rankininkes.

Visuomet žaidžiant su Garliavos rankininkėms vyksta įnirtinga kova, tad to paties galima laukti ir šeštadienį“, – konstatavo A.Skarbalius.

rita urnikienėCascados-HC Garliavos SM“ vyr. trenerė Rita Urnikienė teigė, kad ilga pertrauka be rankinio vis dar juntama žaidėjų veiksmuose.

„Tai, kad ilgą laiką nevyko rungtynės tikrai jaučiasi. Turėjome dabar draugišką mačą su „Eglės“ merginomis, tai tikrai tas tikslumas nebuvo toks, kokio norėtųsi.

Aišku, žaidėjos net per patį griežčiausią karantiną sportavo, bandė palaikyti formą individualiai, tačiau tai vis tiek nėra tas pats, kas žaidybinė praktika. Natūralu, kad reikės laiko įsibėgėti.

Net rungtynių išvakarėse dar nesame tikros dėl to ar visos žaidėjos galės rungtyniauti. Ties pora žaidėjų vis dar yra klaustukas ir, manau, kad nuspręsime tik prieš pat rungtynes.

Iš praėjusių metų pamename, kad turėdavome daug problemų stabdant greitą žalgiriečių žaidimą, tad ties tuo tikrai bandysime dėti akcentus. Negalime leisti varžovėms užbėgti į greitą puolimą ir tada galėsime kovoti dėl trofėjaus išsaugojimo“, – kalbėjo vyr. trenerė.

Šį susitikimą šeštadienį nuo 13:00 tiesiogiai bus galima stebėti portale lrt.lt.

Varžybų rezultatai