Prieš tarpusavio Baltijos lygos rungtynes abi Lietuvos moterų komandos turi po pergalę

2017-10-29

Kauno sporto halėje ir toliau tęsiasi Baltijos lygos turo varžybos. Po antrosios dienos abi Lietuvos ekipos turi po vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, o sekmadienį tarpusavio rungtynėmis užbaigs šį pirmąjį Baltijos lygos turą.

garliava antraKauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ merginos nesugebėjo šeštadienį pasipriešinti Lvovo „Galytchanka“ klubui, kuris iškovojo antrąją pergalę. Galingai žaidusios ukrainietės gana greitai susikrovė sau solidų pranašumą ir likus kelioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos pirmavo 20:11. Tiesa, Karolinos Sparnauskaitės vedama Kauno rajono komanda sugebėjo galingai finišuoti pirmojo kėlinio pabaigoje ir sumažinti atsilikimą (20:15).

Antro kėlinio pradžia didelių vilčių Ernestos Žilienės vadovaujamai komandai nesuteikė. Viešnios iš Ukrainos įtvirtino savo pranašumą ir Lietuvos čempionėms apie pergalę neleido net pagalvoti. Susitikimą „Galytchanka“ laimėjo rezultatu 43:29.

Garliavos ekipa šiame turnyre verčiasi be Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinei šiuo metu vadovaujančios Laimos Bernatavičiūtės. Taip pat susitikime su Lvovo rankininkėms ekipai negalėjo padėti ir pagrindinė centro pozicijos žaidėja Emilė Aglinskaitė.

Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“: Kamilė Bušaitė ir Urtė Mockevičiūtė po 6, Eglė Laurinavičiūtė, Auksė Sviderskienė, Karolina Sparnauskaitė ir Evelina Dževerakaitė po 3, Greta Valatkevičiūtė ir Greta Rinkevičiūtė po 2

Kauno „ACME – Žalgirio“ merginos, kurios taip pat pirmąją varžybų dieną buvo pralaimėjusios Lvovo rankininkėms, šeštadienį jau reabilitavosi. Kaunietės įtikinamai nugalėjo Gardino „Gorodnichankos“ klubą ir įsirašė sau pirmąją pergalę.

zalgirietesNors rungtynių pradžią žalgirietės sužaidė kur kas užtikrinčiau ir iš karto pirmavo rezultatu 4:0, tačiau toliau bėgti nuo savo varžovių pirmojo kėlinio metu nebesugebėjo. Oponentės sugebėjo pristabdyti „ACME – Žalgirio“ greitą žaidimą ir po pirmojo kėlinio kauniečių persvarą siekė vos tris įvarčius (13:10).

Per ilgąją pertrauką Antanui Skarbaliui panašu, jog pavyko nuteikti savo ekipą kovai. „ACME – Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje jau nepaliko vilčių varžovėms. Puikiai vartuose darbavosi Kristina Kvedarienė, o Klaudijos Šidlauskytės ir Inesos Verbovik tolimi metimai tapo neišsprendžiamu galvosūkiu Gardino gynybai. Rungtynes „ACME – Žalgiris“ laimėjo rezultatu 38:24.

Kauno „ACME – Žalgiris“: Inesa Verbovik ir Grėta Burkaitė po 8, Klaudija Šidlauskytė ir Viltė Lubytė po 7, Gerda Trušytė 3, Martyna Vaitkutė ir Asta Čižaitė po 2, Laura Žukovaitė 1.

Sekmadienį 12:30 val. Kauno sporto halėje įvyks jau principiniu tapęs susirėmimas tarp Kauno raj. HC „Garliavos SM – Cascados“ ir Kauno „ACME Žalgirio“. Kol kas šiame sezone ekipos susitiko jau du kartus – Lietuvos moterų lygos rungtynėse stipresnės buvo garliavietės, o LRF supertaurės finale triumfavo Kauno „ACME – Žalgiris“.

Varžybų rezultatai