Pristatytas naujas ,,Select’’ rankinio kamuolys

2016-07-05

Europos aukščiausio lygio rankinio žvaigždės naują 2016/17 metų sezoną pradės su nauju rankinio kamuoliu, kurį pristatė ,,Select’’ sport. Naujasis kamuolys buvo pristatytas EHF ,,Velux’’ čempionų lygos grupių etapo burtų traukimo ceremonijos metu, Danijoje, Glostburio mieste.

 

Naujasis kamuolys bus naudojamas net 208-ose įvairiuose Europos rankinio federacijos (EHF) rengiamuose vyrų rungtynėse ir 108-ose moterų susitikimuose.SELECT_465_ball

,,Select’’ sport rungtynių kamuolys yra pagamintas iš įtin atsparios sintetinės odos medžiagos, kuri suteikią lengvumo ir gyvumo pojūtį. Pritaikyta nauja technologija, kuri kamuolio viduje sudaro nulinį sparną ir tai suteikią optimalų kamuolio apvalumą, kuris padeda išvengti netikslumo kamuoliui atsimušus į kieta paviršių ar grindinį.

Europos rankinio federacija (EHF) pasirašė net ketverių metų sutartį su ,,Select’’ sport Danijos kompanija, kuri pradeda galioti nuo 2016 metų, liepos 1 dienos ir truks ateinančius ketverius metus. ,,Select’’ sport įmonė kiekvienas metais tieks naujų technologijų ir naujo dizaino kamuolius įvairiems EHF organizuojamiems rankinio turnyrams tokiems kaip: EHF ,,Velux’’ čempionų lyga, iššūkio taurė, Europos taurė bei Europos čempionatams.

 

 

Varžybų rezultatai