„Radiocentras“ tapo oficialu LRF partneriu

2021-12-20

Lietuvos rankinis nuo šiol turės ir savo radiją – juo tapo daugiau nei 30 metų Lietuvoje gyvuojantis ir visų pamėgtas „Radiocentras“.

„Radiocentras“ tapo oficialiu LRF partneriu

„Radiocentras“ tapo oficialiu LRF partneriu

Lietuvoje nėra radijo stoties, sportui skiriančios tiek dėmesio, kiek jo per 30 veiklos metų skyrė „Radiocentras“. Olimpinės žaidynės, pasaulio ir Europos čempionatai, vyrų ir moterų rinktinės, komandinės ir individualios, olimpinės ir neolimpinės sporto šakos, federacijos, lygos, klubai, ekipažai. Tai yra tai, kuo „Radiocentras“ didžiuojasi, tai, ką „Radiocentras“ supranta, palaiko ir remia.

Į sporto šakų sąrašą, apie kurias „Radiocentras“ kalbės dažniau, šiomis dienomis buvo įtrauktas ir rankinis. Lietuvos rankinio federacija (LRF) ir ilgiausiai be pertraukų Lietuvoje transliuojanti komercinė radijos stotis oficialiai tapo partneriais.

Lietuvos rankiniui verčiant naują puslapį, sporto šakos viešumas ir susidomėjimas stipriai auga, tad prie LRF partnerių jungiasi radijo stotis, kurios eteryje nuo šiol bus galima išgirsti karščiausias ir aktualiausias rankinio naujienas.

Ypatingas dėmesys rankiniui bus skiriamas Europos rankinio čempionato 2022 metų sausio mėnesį. Tuomet „Radiocentro“ eteryje galėsite girdėti ne tik karščiausią informaciją, kaip sekasi ir kuo gyvena mūsų rankininkai čempionato metu, bet ir dalyvauti įvairiuose konkursuose bei laimėti rankinio sirgaliaus atributikos!

Maža to, radijo laidų vedėjai panoro iš arčiau susipažinti su šia kieta ir dinamiška sporto šaka. Lietuvos rinktinės žaidėjai pakvietė į svečius naujuosius kolegas ir prižadėjo atskleisti po keletą rankinio paslapčių.

Sausio 3 dieną Lietuvos vyrų rinktinė draugiškose rungtynėse susitiks su „Radiocentro“ grupės (ją sudaro „Radiocentras“, ZIP FM, Relax FM, „Rusradio LT“ ir ROCK FM – aut. past.) laidų vedėjais būtent rankinio aikštelėje. Naujieji LRF draugai savo sudėtyje prižadėjo turėti ir keletą staigmenų, tačiau atskleisti, kas apsivilks jų komandos marškinėliais, kol kas nesiryžo.

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė savo kovas Europos čempionate pradės sausio 13 d. rungtynėmis su Rusija. Sausio 15 d. mūsiškiai susikaus su Slovakija, sausio 17 d. – su Norvegija.

Varžybų rezultatai