Rankinio bendruomenė vienijasi, kad padėtų sergančiai trenerei

2015-09-17

Žiniasklaidoje nuvilnijo žinios apie 53 metų elektrėniškės Birutės Vaišnienės-Kavaliūnės ligą. Jos dukra kreipėsi į visuomenę su prašymu padėti surinkti lėšas, skirtas mamos gydymui, nes pasikeitus sveikatos apsaugos sistemos tvarkai, liga nebėra gydoma valstybinėmis lėšomis. Lietuvos rankinio visuomenė vienijasi, kad padėtų sunkiai sergančiai moteriai, kuri dirba rankinio trenere Elektrėnuose.

Šį šeštadienį Garliavos sporto centre vyks Lietuvos rankinio supertaurės rungtynės į kurias įėjimas nemokamas, tačiau norintys galės įsigyti bet kokios vertės bilietą, o visi surinkti pinigai bus perduoti Birutės gydymui. Minėtus bilietus bus galima įsigyti rungtynių vietoje. Tokia pati akcija bus kartojama spalio 11 d., kuomet į Lietuvą žaisti rungtynių su Lietuvos nacionaline komanda atvyks pasaulio elite esanti Norvegijos moterų rinktinė.

Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Antanas Skarbalius informavo, kad federacija kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją su prašymu skirti reikiamą gydymą sunkiai sergančiai trenerei. Ministerija atsakyme rašoma, kad dirbama pagal esamą tvarką, tačiau ieškoma būdo padėti Birutei ir kol kas ši istorija nėra baigta.

Primename, kad dėl super taurės kovos moterų Kauno „Acme-Žalgiris“ ir Garliavos „HC Garliava SM-Cascada“ bei vyrų Klaipėdos „Dragūno“ ir Kauno „Granito-Gaja-Kario“ ekipos.

Varžybų rezultatai