Rankinio lygoje – pusiaukelė

2016-12-16

Lietuvos vyrų „Vivus.lt“ rankinio lygoje pusiaukelė. Savaitgalį bus sužaistos paskutiniosios pirmojo rato rungtynės. Didžiausias dėmesys bus skirtas lyderių dvikovai, tačiau ir kitose arenose laukia įdomūs mūšiai. Šiame ture ilsisi Kauno „Granitas-Karys“.

 

Gruodžio 17 d.

 

Klaipėdos „Dragūnas“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

 

„Dragūno“ arena 14:00 val.

 

dragunasGalima kalbėti apie dviejų geriausių komandų akistatą ir analizuoti jų statistiką, tačiau tai vargu ar rūpės būsimiems varžovams. Kol kas vien tik pergales skinančios komandos sieks „išrašyti“ pirmąjį pralaimėjimą savo varžovams. Neatmeskime, kad rungtynės gali pasibaigti ir lygiosiomis. Alytaus klubas praėjusio sezono finalinėje serijoje įrodė, kad gali laimėti Klaipėdoje. Po sėkmingo praėjusio turo, kuomet buvo sutriuškintas Kauno „Granitas“, alytiškių pasitikėjimas savo jėgomis neturėtų kelti abejonių. Klaipėdos ekipa taip pat neturi priežasčių panikuoti. Vis tik abiems ekipoms tai turėtų būti sunkiausia dvikova šių metų sezone, o tai žada itin įdomias rungtynes jų žiūrovams. Uraganinis Klaipėdos puolimas ar sustyguota Alytaus gynyba? Tas kas žino atsakymą į šį klausimą, ko gero žinos ir rungtynių nugalėtoją.

Prognozė: 35-20-45

 

HC „Vilnius“ – Varėnos „Ūla“

 

HC „Vilnius“ arena 14:00 val.

vilniussŠiame sezone stringantys vilniečiai sieks pergalingai pabaigti pirmąjį ratą. Varžovas tam palankus, juolab bus žaidžiama namuose. Vis tik praėjusiame ture Varėnos klubas vos neįveikė šiame sezone tvirtai žingsniuojančių šiauliečių, o tai rodo, kad jie gali būti pavojingi. HC „Vilnius“ savo arenoje turėtų pasiimti ketvirtąją pergalę šiemet ir baigti su lygiu pergalių ir pralaimėjimų balansu. Toks rezultatas nėra svajonių finišas pirmajame rate. Tikėtasi pergalių kovoje su Šiaulių ekipa ir Vilniaus derbyje. Kita vertus – įveiktas Kauno klubas. Jei ekipa išvengs duobių antrajame rate, tuomet tai bus rimtas pretendentas žaisti pusfinalyje. Varėnos ekipa šiuo metu su keturiais taškais turėtų jaustis pakankamai ramiai, tačiau tai dar negarantuoja vietos atkrintamosiose varžybose.

Prognozė: 60-10-30

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Panevėžio „Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija- KKSC“

 

Šiaulių sporto rūmai 14:00 val.

Be jokios abejonės didžiausia ir maloniausia pirmojo turo staigmena yra sėkmingas Šiaulių ekipos pasirodymas. Jei šiauliečiai nuskins pergalę šiose rungtynėse, su dešimčia taškų dalinsis 3-4 pozicijas su Kauno „Granitu-Kariu“. Net ir patys didžiausi optimistai mažai tikėjo tokia situacija. Kitas dalykas – net ir žaisdami su lyderiais, šiauliečiai nebuvo ypatingai prastesni, tad potencialo ši ekipa turi. Praėjusiame ture vos įveiktas Varėnos klubas turėjo būti labai geras „žadintuvas“, kad reikia žaisti ir su silpnesniais varžovais. Tad savaitgalį šiauliečiai bus susikaupę. Tuo metu Panevėžio ekipa šiemet buksuoja. Viso labo viena pergalė. Praėjusiais metais Panevėžiečiai buvo gerokai pavojingesni. Vis tik jei pavyktų įveikti Šiaulių klubą, tai būtų gera šventinio periodo pradžia ir nusiteikimas antrajam ratui. Vis tik stipriais favoritais lieka šeimininkai.

Prognozė: 65-10-25

HC „Utena“ – Vilniaus VHC „Šviesa“

Utenos daugiafunkcinis sp. k. 13:00 val.

utenaJei Vilniaus klubas išvyko įveiks, kol kas silpniausią lygos klubą, pirmąjį ratą jie baigs su lygiu pergalių ir pralaimėjimų balansu. Tai nebūtų prastas rezultatas šiai jaunai ekipai. Net neabejojama, kad vilniečių tikslas yra galutinis lygos ketvertukas, o tokios pozicijos leistų į jį pretenduoti. Utenos klubas sieks pirmosios pergalės. Kol kas ne vieną žinomą rankininką užauginusio krašto ekipa liūdina savo gerbėjus. Vis tik Kalėdos – stebuklų metas. Tad vilniečiai lengvos kovos neturėtų tikėtis. Utenos ekipai belieka palinkėti pasistengti pakovoti dėl pergalės, o jei ir nepavyks, per šventes pamiršti pirmojo rato košmarą ir kovoti dėl pergalių antrajame.

Prognozė: 20-10-70

 

Varžybų rezultatai