Revanšo prieš rumunus Lietuvos rinktinė sieks be traumą patyrusio Jono Truchanovičiaus

2019-04-13

truchanovičius ir teisėjasNacionalinė Lietuvos vyrų rankinio rinktinė sekmadienį 16:30 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pirmosios pergalės Europos čempionato atrankoje sieks be traumą Rumunijoje patyrusio Jono Truchanovičiaus.

Kelialapio į 2020-ųjų metų Europos rankinio čempionatą siekianti Lietuvos rinktinė savo gretose ir vėl neturės „Montpellier“ gretose rungtyniaujančio Jono Truchanovičiaus. Lietuvis antrojo kėlinio metu rungtynėse Rumunijoje patyrė traumą ir šiuo metu jau yra Prancūzijoje, kur jam bus atlikti išsamesni tyrimai. Vyriausiasis komandos treneris Mindaugas Andriuška sekmadienį vietoje jo registruos jaunąjį Luką Simėna: „Po rungtynių Rumunijoje supratome, jog atsakomajame mače turėsime verstis be traumą patyrusio J. Truchanovičiaus. Sekmadienį suteiksime šansą Lukui Simėnui, kuris į Rumuniją nevyko.“

Ketvirtadienį Rumunijos rinktinei Lietuvos rankininkai pralaimėjo varžovams rezultatu 23:28. Mindaugas Andriuška nors įžvelgė ir mūsų komandos žaidimo problemų, tačiau negailėjo kritikos ir arbitrams: „Padarėme per daug klaidų lygiose vietose ir būtent jos neleido pasiekti teigiamo rezultato. Vis dėlto, tikrai turime priekaištų ir arbitrui darbui, kurių kai kurie sprendimai mus stipriai išmušdavo iš vėžių.“

Nors Lietuvos rinktinė stipriai susikomplikavo savo galimybes kautis dėl kelialapio į Europos čempionatą, tačiau pergalė sekmadienį savo žiūrovų akivaizdoje, tas galimybes vėl pagerintų. Ypač jeigu Lietuvos rinktinei pavyktų atsirevanšuoti didesniu nei 5 įvarčių skirtumu. „Manau, jog padarėme išvadas ir esame pasiruošę kautis. To kovingumo ir noro įrodyti žaidėjams tikrai netrūksta“, – prieš atsakomąjį mačą kalbėjo M. Andriuška.

Atsakomasis Lietuvos ir Rumunijos susitikimas sekmadienį 16:30 val. įvyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir tik pergalė išsaugotų Lietuvos rinktinės galimybes toliau tęsti kovą dėl patekimo į Europos čempionatą.

Varžybų rezultatai