Rezultatyviai žaidęs A.Malašinskas vedė „Motor“ į dar vieną pergalę EHF Čempionų lygoje

2020-12-03

Gintaro Savukyno treniruojamas ir Aideno Malašinsko atstovaujamas Zaporožės „Motor“ klubas iškovojo trečiąją pergalę iš eilės EHF Čempionų lygos varžybose. Daugkartiniai Ukrainos čempionai namuose 31:29 (14:13) nugalėjo Celės „Pivovarna Laško“ klubą.

Malašinskas ir SavukynasNors „Motor“ gerai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį (3:1), tačiau gana greitai įkrito į duobę ir varžovai turėjo susikūrę 3 įvarčių persvarą – 7:4. Susikurtos persvaros svečiai neišlaikė (7:7), o kėlinio pabaigoje G.Savukyno auklėtiniai net ir susikūrė 1 įvarčio pranašumą – 14:13.

Antrąją rungtynių pusę Zaporožės ekipa pradėjo spurtu ir susikūrė rekordinę persvarą – 20:16. Vis tik jos išlaikyti nepavyko ir slovėnų klubas netrukus vėl išlygino rezultatą – 21:21. Per likusį laiką „Motor“ pabėgti neįstengė, tačiau svečiams taip nė karto ir nepavyko išsiveržti į priekį. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Josipas Saračas sumažino atsilikimą iki minimalaus (29:30), tačiau „Motor“ pergalę įtvirtino Borisas Pukhovskis – 31:29.

A.Malašinskas vėl buvo tarp rezultatyviausių ekipos žaidėjų – jis pasižymėjo 5 įvarčiais. Rezultatyviau už jį žaidė tik Viačeslavas Bokhanas, pasižymėjęs 6 kartus. Po 4 įvarčius prie pergalės pridėjo B.Pukhovskis ir Dmitrijus Horina.

Celės komandai Žiga Mlakaras įmetė 9 įvarčius, J.Saračas pridėjo 5, Kristjanas Horzenas – 5.

Ši pergalė gerokai sustiprino „Motor“ padėtį B grupėje. Ukrainiečiai su 3 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais tvirtai žengia penktoje vietoje, o į kitą etapą pateks 6 stipriausios grupės komandos. Dėl koronaviruso „Motor“ yra sužaidę keliomis rungtynėmis mažiau nei dauguma varžovų.

Šioje grupėje kol kas pirmauja Barselonos „Barcelona“, kuri yra laimėjusi visus 8 žaistus mačus. A grupėje tokių aiškių lyderių nėra ir turnyrinės lentelės viršuje yra Kielcų „Vive“ su 6 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu.

Gruodžio 9 d. Zaporožės ekipa išvykoje susitiks su turnyrinės lentelės kaimynais Nanto HBC rankininkais.

Varžybų rezultatai