S. Plėta legionieriaus duonos ragaus Šveicarijoje

2015-09-04

2015-05-03_ES_0424_red

Vienas „VHC Šviesos“ atakų lyderių bei nacionalinės vyrų rinktinės narys Skirmantas Plėta kraunasi daiktus ir keliauja svetur. S. Plėta pasirašė vienerių metų sutartį artėjančiam sezonui su Šveicarijos „HC Einsiedeln“ klubu, rungtyniaujančiu trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje. Būtent „HC Einsiedeln“ klubas bus pirmoji rankininko stotelė svetur, kuri, lietuviui, gali būti puiki vieta sužibėti ir būti pastebėtam klubų iš aukštesnių lygų.

Paklaustas apie naujos ekipos trenerio atsiliepimus apie lietuvį, S. Plėta pripažino, kad girdėjo vien tik teigiamą nuomonę. „Šis klubas kaip tik ir ieškojo tokio žaidėjo kaip aš. Todėl turėtų atsirasti vieta man startinėje sudėtyje“, – užsiminė S. Plėta.

Oficialios varžybos lietuviui su Šveicarijos klubu prasidės jau kitą savaitgalį, kuomet „HC Einsiedeln“ kovos Šveicarijos taurės varžybose.

Remiantis „VHC Šviesos“ klubo pateikta statistika, Skirmantas Plėta oficialiose varžybose (LRL, LRT taurė ir Baltijos lyga) sužaidė 194 rungtynes ir komandai pelnė 725 įvarčius. 7 metrų metimais varžovų vartininkus nuginklavo 133 kartus.

 

Varžybų rezultatai