Savaitgalį – dėmesys moterų rankiniui

2017-12-01

Šį savaitgalį, kuomet nevyks nei „Vivus.lt“ rankinio lyga, nei Baltijos vyrų lyga daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti Lietuvos moterų rankinio čempionatas bei jos lyderių akistata.

Pirmosios moterų lygos rungtynės žaidžiamos jau šį penktadienį – pirmąją gruodžio dieną. Vilniuje antrąjį kartą šiame sezone susitiks dvi šio miesto ekipos – „Alandeko Vichy“ bei „Eglė – Šviesa – SM Tauras“. Pirmąją tarpusavio akistatą laimėjo „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ merginos, kurios pergalę šventė rezultatu 29:22. Po pirmojo varžybų rato „Alandeko Vichy“ su 1 tašku yra priešpaskutinės, o „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ su 4 taškais užima trečiąją vietą.

Gruodžio 2 dieną Kauno „ACME – Žalgiris“ vyks rungtyniauti į Šiaulius, kur susitiks su kartą jau įveiktą SM „Dubysa ŠSG“ ekipa. Kaune vykusiose rungtynėse žalgirietės savo varžoves iš Šiaulių buvo įveikusios triuškinamu rezultatu 42:20. Todėl šiame mače savo žiūrovų akivaizdoje šiaulietės tikrai norės reabilituotis.

zalgiris garliava

Savaitgalio kulminacija moterų lygoje laukia sekmadienį. Jau Lietuvos rankinio klasika tampanti „Garliavos SM Cascados“ ir „ACME Žalgirio“ akistata keliasi į Kauno sporto halę. Kol kas šiame sezone be pralaimėjimų žygiuojančios Garliavos rankininkės sieks pratęsti savo pergalių seriją ir įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. „ACME – Žalgiris“ dar nepamiršo spalio 21 dieną patirto pralaimėjimo Garliavoje, kuomet iš aikštės buvo pašalintos net dvi Kauno ekipos žaidėjos ir žūtbūt siek revanšo. Rungtynių Kauno sporto halėje pradžia 13:00 val.

Šį savaitgalį paaiškės ir paskutinioji komanda, kuri dalyvaus LRF taurės finaliniame ketverte Alytuje. Dėl EHF iššūkio taurės rungtynių savo dvikovą nukėlę „Granito – Kario“ rankininkai sieks įveikti Molėtų „Intransport“ ekipos barjerą. Molėtiškiai šiuo metu demonstruoja gerą žaidimą ir be kovos tituluotam Kauno klubui tikrai nepasiduos. Pirmosios rungtynės šeštadienį vyks Molėtuose, o sekmadienį veiksmas persikels jau į Kauną. Laimėjusi komanda prisijungs prie Klaipėdos „Dragūno“, Alytaus „Varsos – Stronglaso“ bei Vilniaus VHC „Šviesos“ ekipų, kurios jau turi vietą finaliniame ketverte.

Lietuvos vyrų I-osios lygos varžybose įvyks viena akistata. Pirmosios pergalės namuose sieks Kauno FRK „Atletas“, kuris sekmadienį žais su svečiais iš Tauragės – „Šiltauros“ rankininkais. AbI komandos šiuo metu yra sunkioje padėtyje: kauniečiai vis dar neturi iškovoję taškų, o Tauragės rankininkai per ketverias rungtynes laimėjo tik kartą. Šiuo metu lygoje pirmauja be pralaimėjimų žengianti SM „Tauro – VHC Smūgio“ ekipa.

Varžybų rezultatai