Savaitgalį finišuos LRF I-osios lygos varžybos

2018-05-04

Jau šį savaitgalį LRF I-osios lygos finišas. Po reguliaraus sezono kovą dėl čempionų titulo ir tuo pačiu galimybės pereiti į aukščiausią šalies lygą tęsia keturios komandos, užėmusios aukščiausias vietas.

AMBER TAURAS

VHC “Smūgis – SM Tauras”

Vilniečiai yra mažiausiai įvarčių į savuosius vartus sezono metu praleidus komanda. Vien sprendžiant iš šio fakto Vilniaus klubas savąjį žaidimą grindžia gynyba (praleista 494 įvarčių, vid. po 26 įvarčius per rungtynes). VHC “Smūgio – SM Tauro puolimas leido šiai ekipai šį sezoną pelnyti 580 įvarčių, o tai yra 6 rezultatas iš 10 komandų. Likus 3 rungtynėms iki reguliaraus sezono pabaigos, komanda užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone ir turėjo vos vieną pralaimėjimą. Sezono pabaigoje sekė 2 pralaimėjimai, žaidžiant ne pačios stipriausios sudėties. Vilniečiai viso sezono metu naudojo net 20 žaidėjų rotaciją ir tai ekipai leido prisitaikyti prie varžovo.

Rezultatyviausi VHC” Smūgis – SM Tauras” komandos žaidėjai po reguliaraus sezono:

 1. Ignas Kuprevičius 82 įv
 2. Airijus Čypas 77 įv.,
 3. Aleksandr Grišin 76 įv.

Kauno raj. SM

Kauno rajono SM rankininkai įsibėgėjo antrajame rate, kurio metu ir užsitikrino antrąją vietą turnyrinėje lentelėje. Praėjusiais metais trečiąją vietą lygoje iškovojusi ekipa šįmet mažiausiai ir vėl yra nusitaikiusi į medalius, o ekipą į priekį veda aukščiausioje lygoje apšaudytas Deivido Jovaišo ir Armino Stankūno tandemas. Jauna ir ambicinga komanda prieš finalo ketverto varžybas yra viena iš favorite. Šį sezoną KRSM yra antri pagal pelnomus įvarčius (613) ir taip pat antri pagal mažiausiai praleidžiamų įvarčių skaičių 512 įv. Subalansuotas puolimas ir gynyba yra šios komandos pranašumas.

Rezultatyviausi “KRSM” žaidėjai:

 1. Deividas Jovaišas 163 įv.
 2. Mantas Sturonas 123 įv.
 3. Arminas Stankūnas 116 įv.

HC „Molėtai“

HC “Molėtų” klubas turėjo banguotą sezoną. Nuo puikių rungtynių ir prastų šią ekipą kartais skirdavo vos viena savaitė. Vis tik, komanda turi gana aiškiai išreikštus savo lyderius – Martyną Žalą ir Mindaugą Agurkį. Patyrę ekipos lyderiai tokiame finalo ketverte gali tapti itin svarbiu faktoriumi. Tiek Žala, tiek Agurkis per savo karjeras yra mate daugybę tokių rungtynių ir perdegti, priešingai nei jauni varžovai, jie tikrai neturėtų.

Rezultatyviausi žaidėjai:

 1. Martynas Žala 175 įv.
 2. Mindaugas Agurkis 149 įv.
 3. Jūras Aganauskas 98 įv.

HC „Amber“

HC “Amber” vieni iš įdomiausių lygos debiutantų, kuriems pavyko prasprūsti į finalinį ketvertą. Ekipa iš daugelio varžovų išsiskyrė gana gausiu legionierių skaičiumi (Ispanija, Vokietija, Ukraina), kurių pagrindas buvo iš  VGTU universiteto. Jau sezono pradžioje HC “Amber” tikslas buvo, tik finalinis ketvertas, į kurį vilniečiai pateko tik paskutiniojo turo metu! HC “Amber” komanda sezono metu net 4 rungtynes sužaidė lygiosiomis.

Rezultatyviausi žaidėjai:

 1. Maksim Maslovskij 82 įv.
 2. Arminas Rosliakas 71 įv.
 3. Marius Bulkevičius 71 įv.

koveris (1)

Pusfinaliai gegužės 5 d., šeštadienis, Vilniaus SM Tauro sporto salė

17.30 val. Kauno raj. SM  ir HC “Molėtai”.

19.30 val. VHC “Smūgis – SM Tauras” ir HC “Amber”

Gegužės 6 d. sekmadienis

15 val. Rungtynės dėl 3 vietos;

17 val. Finalas.

Varžybų rezultatai