Savaitgalį Kauno „ACME-Žalgiris“ pradės kovas EHF taurėje

2015-10-20

Savaitgalyje Lietuvos čempionės Kauno „ACME-Žalgiris“ moterų komanda stos į pirmą Europos rankinio taurės (EHF Cup) turnyro mūšį su Šveicarijos ekipa Nottwilo „SPONO  Eagles“ kolektyvu.

Abejos rungtynės vyks Lietuvoje – pirmasis susitikimas šeštadienį 13val. Garliavos sporto centro arenoje, o antrosios sekmadienį 19:30val. Kauno sporto halėje.

Rungtynėms teisėjaus EHF arbitrai iš Moldovos Dorianas Sirbus ir Valentinas Suponicovas, o EHF inspektoriaus pareigos patikėtos suomiui Kurtui Rogeriui Sjolundui.

Slovėnė Nives FATKIČŠveicarijos rankininkės prieš atvykdamos į Lietuvą jau sužaidė aukščiausioje lygoje (Swiss Premium League) šešias rungtynes ir  surinkusios 11 taškų  pirmauja čempionate.

Praėjusiame sezone Šveicarijos „SPONO “ rankininkės Europos taurės pirmame ture abu susitikimus žaidė  Vengrijoje su  HC „ERD“ klubu ir tuokart pralaimėjo 18:33 ir 21:32.  Šiemet jų bandymas prieš Lietuvos čempiones Kauno „ACME-Žalgiris“ komandą taip pat vyks svečiuose.

 

„SPONO Eagles“

Šveicarijos klubo treneriai

Šveicarijos klubas, kuris egzistuoja daugiau kaip keturiasdešimt metų, šiemet vasarį kiek pakeitė savo pavadinimą  „SPONO“. Šis žodis yra sudurtinis ir sudarytas iš dviejų žodžių, tai  „sport“ ir miestui kurį atstovauja pavadinimo  „Nottwil“ pirmųjų skiemenų. Šiemet pavadinimą papildė žodžiu „EAGLES“ (Ereliai), kuris anot klubo vadovų turi suteikti veržlesnio, aktyvesnio, kilnesnio komandos įvaizdžio foną ir padaryti komandos žaidimą rezultatyvesnį ir agresyvesnį.

Pasak Šveicarijoje gyvenančios garsios rankininkės Jolantos Jankevičienės šis klubas bus kietas riešutas kaunietėms, nes Nottwilo klubas turi subūręs jauną, gerai sukomplektuotą ir veržlų kolektyvą, atitinkantį naujai parengtai klubo strategijai, kilniojo erelio įvaizdžiui.

„Beveik pusė Šveicarijos rinktinės žaidėjų sudaro šio klubo atstovės, kurios nėra vien statistės nacionalinėje komandoje, o užima labai svarbią vietą bei duoda rezultatą. Štai Xenia Hodel Europos čempionato pirmame etape pelnė išviso šešis įvarčius, Noelle Frey – 3, Lisa Frey ir Rahel Furrer po 2, Tatiana Heini – 1, gal tik kiek mažiau gavo pasireikšti Pascale Wyder. Tokiu būdu „ACME-Žalgiris“ turės įdėti maksimumą jėgų, kad palaužtų Alpių krašto atstovių pasipriešinimą ir neužliūliuotų  abiejų rungtynių  žaidimas savoje aikštėje“,- sakė žymioji rankininkė, buvusi Lietuvos rankinio federacijos generalinė sekretorė, dabar gyvenanti ir dirbanti Šveicarijoje Jolanta Jankevičienė.

T aigi, savaitgalyje Šveicarijos “ERELIŲ” komanda skraidys Lietuvos “ŽaliojeGirioje”. Ar sugebės mūsiškės joms pakirpti sparnus?

Preliminari Šveicarijos  „SPONO Eagles“ klubo sudėtis:

1.Fabienne HUBER

2.Murielle SCHONI

3.Lisa FREY

4.Patrizia RAMSEIER

5.Judith MATTER

6.Nives EGLI

7.Nives FATKIČ

8.Xenia HODEL

9.Rahel FURRER

10.Patricia ARNET

11.Tamara AEGERTER

12.Pascale WYDER

13.Gianna CALCHINI

14.Noelle FREY

15.Andrea WILLIMANN

16.Tatiana HEINI

17.Laila TROXLER

18.Milena KAESLIN

Treneriai: Urs MUHLETHALER

Caroline EMMENEGGER-BRUNNER

Varžybų rezultatai