Savaitgalį laukia ketvirtasis „Vivus.lt“ rankinio lygos turas

2017-10-19

Ketvirtajame Vivus.lt vyrų rankinio lygos ture laukia pirmoji Vilniaus ir Kauno klubo akistata šiemet. Vilniuje ginklus surems HC „Vilnius“ ir Kauno „Granitas-Karys“. Tai centrinė turo dvikova, tuo metu šį savaitgalį ilsėsis VHC „Šviesa“

Spalio 21 d.

Vilniaus HC „Vilnius“ – Kauno „Granitas-Karys“

14:00             HC Vilnius sporto salė

vilnius hc

Pagrindinė turo dvikova vyks HC „Vilniaus“ namų salėje, kurioje lengva nebūna nei vienam varžovui. Kauniečiai nominaliai yra stipresnis, tačiau išvykos efektas ekipų jėgas gerokai aplygina. Kalbėti apie tinkamą nusiteikimą iš abiejų komandų pusės net neverta. Varžovas puikiai pažįstamas, o jo grėsmės ir galimybės yra žinomos. Kauniečiams tai bus pirmasis rimtesnis išbandymas nacionaliniame fronte. HC „Vilnius“ supertaurės rungtynėse su „Dragūnu“ pademonstravo, kad parakas šiam sezonui paruoštas sėkmingai, praeitame ture net ir praradę keletą lyderių vilniečiai ilgai kaip lygūs su lygiais kovėsi prieš „Šviesą“. Vis tik kauniečiai turėtų būti laikomi šios poros favoritais ir jei komandos pasidalins po tašką, jie tai turėtų traktuoti kaip nesėkmę.

Prognozė: 30-15-55

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“

14:00             Alytaus sporto rūmai

micevicius zygimantasJau trečioji šiemet šiauliečių išvyka bus pažymėta dar vienu stipriu varžovu. Prieš tai išvykose nusileista Vilniaus ekipoms, o namuose Kauno „Granitui-Kariui“. Nepanašu, kad šį kartą bus lengviau. Vis labiau jaunimu besiremianti Alytaus ekipa kol kas išvengia kartų kaitos sindromo ir žaidžia užtikrintai. Jaunimas tampa svarbia komandos dalimi, automatiškai leisdamas pailsėti lyderiams. Šiaulių ekipa per pirmuosius tris turus patyrė tris nesėkmes, tačiau ir Vilniaus ir Kauno ekipos, kurios įveikė šiauliečius, nemažą rungtynių dalį turėjo problemų, tad svečiai padarys viską, kad taip nutiktų ir Alytuje. Jei pavyks išlaikyti apylygį rezultatą iki rungtynių pabaigos, tuomet gali būti visko. Vis tik Alytaus klubas turėtų greitai spręsti tokius galimus scenarijus ir susikrauti reikiamą persvarą iki antrojo kėlinio vidurio.

Prognozė: 75-10-15

Klaipėdos „Dragūnas“ – Varėnos „Ūla“

14:00             Neptūno sporto salė

Pirmajame ture pirmą, bet labai įtikinamą pergalę iškovojęs „Dragūnas“, tikėtina, apsukų nemažins. Geras perspėjimas buvo Utenoje, kur varžovai ilgokai priešinosi tituluotiems ir nominaliai stipresniems Klaipėdos rankininkams. Realu, jog čempionus tai privers tinkamai susikaupti ateinančioms rungtynėms. Namuose pergalė prieš Varėnos ekipą yra privaloma. Jėgų santykis ir meistriškumo skirtumas per daug akivaizdus. Tai rungtynės, kurių metu pasireikšti turėtų gauti visi ekipos rankininkai. „Ūla“ taip pat neturėtų puoselėti didelių vilčių. Vis tik, kiekvienos rungtynės su stipriu varžovu yra itin svarbios pamokos šiai jaunai ir „augančiai“ komandai. Jaunimas bus „apšaudytas“ svarbesnėms ateities kovoms su palankesniais varžovais.

Prognozė: 85-5:10

KTU – Utenos HC „Utena“

15:00             Garliavos SC

ktu linksmaSezoną trimis dvikovomis su praėjusių metų medalininkais pradėjęs Utenos klubas sieks reabilituotis dvikovoje su lygos debiutantais. Vis tik pastarieji jau įrodė, kad šiemet gali kautis ir su lygos lyderiais – pirmajame ture vos neįveiktas Alytaus klubas. Be jokios abejonės, „KTU“ yra artėjančios dvikovos favoritai ir sieks pirmosios pergalės „Vivus.lt“ lygoje klubo istorijoje. Utenos ekipa iki šiol visus susitikimus pralaimėdavo triuškinamais rezultatais, tad sėkmės tikėtis šioje dvikovoje sunku. Praėjusio turo dvikova su „Dragūnu“, kurioje nusileista 10 įvarčių, turėjo Utenos ekipai įkvėpti pasitikėjimo – 45 minutę komandas teskyrė vienas įvartis.

Prognozė: 65-10-25

Varžybų rezultatai