Vivus.lt rankinio lyga: Šiaulių rankininkai namuose mes iššūkį Kauno „Granitui“

2015-12-01

Šį trečiadienį Vivus.lt rankinio lygoje bus žaidžiamos vienerios rungtynės. Todėl rankiniu besidominčių žmonių žvilgsniai turėtų nukrypti į Šiaulius, kur vietos „SM Dubysa-Gubernija“ susitiks su Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkais.

Šiaulių SM DUBYSA-GUBERNIJAŠiauliečiai šias rungtynes turėtų pradėti iškelta galva. Tokio pasitikėjimo „SM Dubysa-Gubernija“ rankininkams gali suteikti praėjusią savaitę lygiosiomis sužaistos Lietuvos rankinio federacijos taurės rungtynės prieš Alytaus „Almeida-Stronglasas“ ekipą. Šiauliečiai sau įrodė, kad gali perlipti per save ir sėkmingai sužaisti prieš tokį galingą varžovą. Tikėtina, jog namų sienos Šiaulių ekipai suteiks papildomos motyvacijos.

Tuo tarpu kauniečiai į Šiaulius atvyksta demonstruodami vis geresnį žaidimą. Tačiau „Granito“ treneris Albertas Mazeliauskas pripažįsta, jog iki pačios geriausios komandos formos jiems dar reikia pasistengti, o trečiadienio rungtynių varžovas – sunkiai nuspėjamas: „Sunku vertinti varžovą. Nesu daug matęs Šiaulių žaidimo epizodų, bet jeigu su Alytaus ekipa sužaidė lygiosiomis, tai jau rimtas signalas mums.“, – apie laukiančius kauniečių iššūkius užsiminė „Granito“ treneris.

Kauno GranitasKauniečių vairininkas taip pat pasidžiaugė savo ekipos gerėjančia forma. Jo teigimu, žaidėjai vis geriau atranda save aikštelėje, tačiau ne visų žaidėju rezultatais treneris yra patenkintas: „Šią akimirką visi varžovai stiprūs ir prieš visus turime atitinkamai ruoštis, kadangi patys nesame itin gerai pasiruošę. Tą parodo ir rungtynės prieš Pasvalio ekipą. Nors rezultatas neatspindėjo tikrosios rungtynių kovos, bet mums rungtynės buvo sunkios. Tačiau jaučiasi, jog kiekvienose rungtynėse, nors ir nežymiai, bet mūsų žaidimas gerėja. Sėkmingai pelnom įvarčius greitomis atakomis. Anksčiau tą padarydavom 4-5 kartus per rungtynes, o dabar dvigubai daugiau. Susižaidimas protarpiais žybteli, ko mes ir siekiam. Dar nesam tokie, kokiais įvaizduojam, jog norim būti. Kai kurie žaidėjai progresuoja, kai kurie stovi vietoje. Gaila, jog nesulaukiam iš jų tai, ko tikimės. Todėl artimiausiu metu numatomos korekcijos komandos sudėtyje, bet visa tai paaiškės tik po naujų metų.“ – reziumavo Albertas Mazeliauskas.

Vienintelė Vivus.lt rankinio lygos trečiadienio dvikova jau šį trečiadienį, gruodžio 2 d. 19 val.

 

Trečiadienis, gruodžio 2 d. 19:00

Šiaulių sporto rūmai, Šiauliai

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Kauno „Granitas-Gaja-Karys“

Varžybų rezultatai