Sunkiai įsibėgėjusios lietuvaitės nusileido Baltarusijos rinktinei

2019-11-23

Lietuvos moterų rankinio rinktinė patyrė antrąją nesėkmę draugiškame turnyre Lenkijoje. Antrąją varžybų dieną lietuvaitės susitiko su Baltarusijos rankininkėmis ir joms nusileido 23:36 (8:22).

greta kavaliauskaitė naujaPenktadienį Lietuvos moterų rinktinė turėjo pripažinti šeimininkių lenkių pranašumą, o antrąją varžybų dieną nusileido ir baltarusėms, kurios prieš tai įveikė Ukrainos rankininkes.

Susitikimą Baltarusija pradėjo spurtu 8:0, o įpusėjus kėliniui pirmavo net 15:1. Tuomet lietuvaitės jau pagerino savąjį žaidimą ir stabilizavo situaciją aikštėje. Po pirmojo kėlinio varžovės pirmavo 22:8.

Antrasis kėlinys Lietuvai jau buvo sėkmingesnis tiek puolime, tiek gynyboje. Europos čempionato atrankos varžyboms besirengiančios lietuvaitės antrąjį susitikimo kėlinį jau laimėjo 15:14, tačiau pergalę varžovės šventė 13 įvarčių skirtumu – 36:23.

Lietuvos rinktinės geriausia žaidėja šiame mače išrinkta Greta Rinkevičiūtė, kuri ir buvo rezultatyviausia mūsų rinktinėje – kairiajame krašte žaidžianti rankininkė pelnė 6 įvarčius. Po 3 kartus pasižymėjo Simona Kolosovė, Greta Kavaliauskaitė, Rita Repečkaitė, Akvilė Tolvaišaitė, 2 įvarčius pelnė Jūratė Žilinskaitė, po 1 – Dovilė Ilčiukaitė, Inga Sadauskaitė ir Emilė Aglinskaitė.

Varžovių gretose įvarčius pelnė net 13 žaidėjų, o rezultatyviausia su 7 tiksliais metimais buvo Natalija Kostasina.

Paskutiniąją turnyro dieną Lietuvos rinktinės laukia susitikimas su Ukrainos rankininkėmis, kurios Lenkijos rankininkėms nusileido 17:30.

Varžybų rezultatai