Susitikimus su miestų ir sporto mokyklų vadovais LRF prezidentas pradėjo nuo Molėtų

2016-03-27

20160324_131010Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas drauge su generaliniu sekretoriumi Migliumi Astrausku ketvirtadienį aplankė Molėtus, kuriuose vyko tarptautinis rankinio turnyras. Vizito metu federacijos vadovai susitiko su Molėtų kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Kęstučiu Vaicekausku bei aptarė rankinio sporto šakos perspektyvas mieste.

Susitikimui laiko skyrė ir Molėtų miesto meras Stasys Žvinys bei jo pavaduotojas Mindaugas Kildišius. Susitikime su miesto vadovais buvo aptariamos rankinio plėtros galimybės rajone, susipažinta su esamomis sąlygomis ir infrastruktūra. Merui ši sporto šaka puikiai pažįstama, todėl užmegzti dialogą buvo paprasta.20160324_131027

Savivaldybės vadovų nuomone, reikėtų aiškesnės klubo pozicijos dėl savo veiklos plano. Pasak mero, klubai turi rodyti iniciatyvą įvairiose srityse, t.y. ne tik dalyvavimas varžybose, tačiau ir socialinių funkcijų atlikimas bei masinių renginių organizavimas.

Miesto savivaldybė yra nusiteikusi padėti rankinio sporto šakos plėtrai. Nors meras akcentavo sportininkų meistriškumą, tačiau be sunkaus, kruopštaus, ir kryptingo darbo meistriškumas nepasiekiamas. Anot Stasio Žvinio, profesionalumas turi būti ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų – vadyboje ir kitose srityse. Tiek LRF prezidentas Donatas Pasvenskas, tiek generalinis sekretorius Miglius Astrauskas pritarė mero mintims.

Miestas turi visas reikiamas sąlygas rankinio sporto šakos plėtojimui. Treniruotėms ir varžyboms tinkamos sporto sales, o svarbiausia, jog sportui skiriamas didžiulis dėmesys. Visos pusės liko patenkintos šiuo naudingu susitikimu.

Varžybų rezultatai