„Šviesa“ nesulaukė „Dragūno“ paslaugos

2018-02-27

Baltijos rankinio lygoje artėja reguliaraus sezono pabaiga, o dvi iš trijų Lietuvos ekipų jau yra užsitikrinę vietą atkrintamosiose varžybose. Kauno „Granitas – Karys“ prisijungė prie jau seniau vietą užsitikrinusio „Dragūno“, tačiau Klaipėdos klubas, galėjęs padėti „Šviesai“ žengti į kitą etapą – pralaimėjo.

Klaipėdos "Dragūno" nuotrauka

Klaipėdos „Dragūno“ nuotrauka

Klaipėdos „Dragūnas“ išvykoje 26:27 nusileido „Kehra Horizon“ ekipai, kuri dėl vietos tarp 8 stipriausių ekipų vis dar kovoja su „Šviesa“. Klaipėdiečius, kurie vis dar verčiasi be kelių traumuotų žaidėjų, šiame susitikime į priekį vedė 6 įvarčius pelnęs Laurynas Palevičius, 5 pridėjo ekipos legionierius Romero Eyebe II.

Reguliaraus sezono pergale „Dragūnas“ užbaigti nesugebėjo ir paskutiniajame mače išvykoje 34:26 nusileido lygos čempionams Ryhimiahio „Cocks“ rankininkams, kuriuos treniruoja Gintaras Savukynas. Šiame mače „Dragūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 4 įvarčius pelnę Gintaras Cibulskis, Lukas Vanagas, Laurynas Palevičius ir Žanas Gabrielius Virbauskas. Ketvirtfinalyje „Cocks“ laukia kita Lietuvos ekipa – Kauno „Granitas – Karys“, o Klaipėdos „Dragūnas“ greičiausiai susitiks su Zaporožės „ZTR“ klubu.

Vilniaus VHC „Šviesa“ dar laukia dviejų paskutiniųjų savo rungtynių, po kurių ir spręsis vilniečių likimas. Teoriškai Vilniaus klubas dar gali kilti net iki antrosios vietos jeigu nugalėtų „Cocks“ ir „Kehra Horizon“ klubus. Vis tik, uždavinys minimum yra nepralaimėti „Kehra Horizon“ ekipai daugiau nei 4 įvarčiais ir tuomet sostinės klubas patektų į ketvirtfinalį kaip ketvirtoji grupės ekipa ir ten susikautų su Polvos „Serviti“. Paskutiniuosius du mačus vilniečiai kovo 3-4 dienomis žais išvykose.

Praėjusiais metais geriausiai iš Lietuvos klubų pasirodė „Granitas – Karys“, kuris vienintelis pateko į ketvirtfinalį, tačiau jame pralaimėjo Zaporožės „ZTR“ rankininkams.

Varžybų rezultatai