„Šviesa“ užtikrintai žengė į LRF taurės ketvirtfinalį

2019-11-06

Vilniaus „Šviesos“ rankininkai užtikrintai žengė į kitą LRF taurės etapą. Vilniečiai ir antrą kartą įveikė HC „Molėtus“, šį kartą tai padarė dar solidesniu skirtumu – 43:26.

pranckevičiusPirmąsias rungtynes Molėtuose „Šviesa“ ir be savo lyderių buvo laimėjusi rezultatu 39:32, tad šansų, kad molėtiškiai pasieks revanšą varžovų aikštėje, buvo nedaug.

Nepaisant, ekipų lygių skirtumo HC „Molėtai“ pirmajame kėlinyje sugebėjo priešintis savo tituluotiems varžovams ir „Šviesa“ solidesnią persvarą susikūrė tik pirmojo kėlinio pabaigoje – 21:14.

Antrasis kėlinys jau buvo daugiau formalumas, o savo malonumui žaidusi Vilniaus ekipa kėlinį pradėjo 4:0 bei susikūrė dviženklį pranašumą (25:14). Per likusį rungtynių laiką „Šviesa“ dar šiek tiek padidino persvarą ir rungtynes laimėjo 43:26.

Vilniaus klubas tapo pirmuoju, kuris įveikė aštuntfinalio etapą. Keturios ekipos (Klaipėdos „Dragūnas“, „Kauno Ąžuolas“-KTU, HC „Vilnius“ ir Kauno „Granitas-Karys“) į ketvirtfinalį žengė, kaip praėjusių metų finalo ketverto dalyviai.

Dėl likusių trijų vietų ketvirtfinalyje vis dar kaunasi Pasvalio SM „Kurana“ bei Klaipėdos „CSC Telecom Mėmelis“, Alytaus „Varsa – Stronglas“ bei Kauno raj. SM „Garliava“ ir Vilniaus HC „Amber“ bei Šiaulių SC „Dubysa“.

„Šviesa“: Valdas Drabavičius 7, Tomas Bernatavičius 6, Karolis Antanavičius, Šarūnas Ugianskis po 5, Taurintas Markiavičius 4.

„Molėtai“: Mindaugas Agurkis 7, Jūris Aganauskas 6, Julius Narkevičius 4, Žygimantas Girskas 3.

Varžybų rezultatai