„Šviesos“ rankininkai kovos dėl Baltijos lygos bronzos

2023-04-15

Prasidėjo Pylvoje (Estija) vykstantis Baltijos rankinio lygos finalo ketvertas. Pirmose pusfinalio rungtynėse Vilniaus „Šviesos“ rankininkai susitiko su turnyro šeimininku „Polva Serviti“ klubu.

Sviesa_Polva_5

Rungtynės prasidėjo lygiai ir 12 minutę rezultatas buvo 6:6. Vėliau šeimininkai atitrūko ir pirmą kėlinį laimėjo 21:16. „Polva Serviti“ antro kėlinio viduryje padidino persvarą 30:22. Tačiau „Šviesai“ pavyko pasivyti varžovus. Likus žaisti minutei, „Šviesa“ atsiliko tik vienu įvarčiu 35:36. Paskutinę minutę Lietuvos čempionai turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Tačiau lemiamas metimas buvo netikslus ir Estijos čempionai iškovojo pergalę 36:35.

Rezultatyviausiai „Šviesos“ gretose žaidė 6 įvarčius pelnęs Šarūnas Ugianskis, po 5 įvarčius įmetė Valdas Drabavičius ir Mantas Urvikis, po 4 – Eimantas Sinkevičius ir Laurynas Palevičius.

Sviesa_Polva_6

„Pirmame kėlinyje mums nesigavo įvykdyti tai, ką planavome. Puolime perskubėjome atakuoti vartus, dėl to atsirado ir klaidos. O varžovų žaidimas yra grįstas būtent greitu puolimu po varžovų klaidų. Jie pelnė lengvus įvarčius po mūsų klaidų, – sakė „Šviesos“ treneris Žygimantas Sinkevičius. – Antro kėlinio pabaigoje grįžome į rungtynes. Deja, pritrūko vieno įvarčio. Net sunku komentuoti. Visą sezoną įdėta daug darbo ir labai skaudu pralaimėti tokias rungtynes vienu įvarčiu. Turim atsigauti ir susikaupti kovai dėl trečios vietos. Noriu labai padėkoti į Estiją atvykusiems sirgaliams už įspūdingą palaikymą. Noriu padėkoti ir komandai už antrame kėlinyje parodytą charakterį. Antrame kėlinyje žaidėme taip, kaip turime žaisti. Pirmame kėlinyje to nebuvo.“

Sviesa_Polva_3

„Šviesos“ rankininkai „Polva Serviti“ komandai pusfinalyje pralaimėjo antrus metus iš eilės. Dėl bronzos vilniečiai kovos su Latvijos čempionu „Dobele“ klubu, kuris pusfinalyje minimaliu skirtumu 22:23 pralaimėjo Baltijos lygos čempionų titulą ginantiems „Viljandi“ rankininkams. Estijos komandos „Viljandi“ ir „Polva Serviti“ finale susitiko ir praėjusį sezoną.

Pusfinalio rungtynių vaizdo įrašas

Varžybų rezultatai