Tarptautinį turnyrą Klaipėdoje laimėjo Lietuvos komandos

2014-12-30

turnyrasklpKlaipėdoje baigėsi tris dienas trukęs tradicinis tarptautinis turnyras treneriui R.Avižoniui atminti. Šiemet dėl nugalėtojų taurių dvejose amžiaus grupėse varžėsi vienuolika ekipų iš keturių šalių: Baltarusijos, Latvijos, Vokietijos ir Lietuvos. Berniukų, gimusių 1999 metais ir vėliau, varžybose pirmavo Klaipėdos Viesulo SC pirmoji komanda, laimėjusi keturias rungtynes ir vienas baigusi lygiosiomis. Klaipėdiečiai, treniruojami R.Ramilienės, nugalėjo Viesulo SC antrąją komandą 20:14, Latvijos Vainodės rankininkus 22:11, Gardino ekipą 18:15, Minsko pirmąją komandą 18:10 ir sužaidė lygiosiomis su Minsko antrąja komanda 16:16. Pastaroji ekipa iškovojo antrąją vietą, o Minsko pirmoji komanda liko trečioje vietoje.

Dviem metais vyresnių rankininkų amžiaus grupėje (gimusių 1997 metais ir vėliau) nugalėjo Garliavos jaunieji rankininkai, vadovaujami Valdo Jaruko. Garliaviškiai iškovojo pergales prieš Klaipėdos „Viesulo“ SC 27:19, Kauno SM „Gaja“ 20:16, Minsko SKA klubą 25:17 bei sužaidė lygiosiomis 24:24 su SV 04 Plauen Oberlosa klubu iš Vokietijos.

1999-2000 m.g. komandų galutinė rikiuotė:
1. Klaipėda I (tr. Rasa Ramilienė)
2. Minsk SCOR II
3. Minsk SCOR I
4. Gardinas
5. Vainode, Liepojos raj.
6. Klaipėda II

1997-1998 m.g. komandų galutinė rikiuotė: 

1. Garliava (tr. Valdas Jarukas)

2. Klaipėda (tr. Vidmantas Toliušis)

3. Kaunas (tr. Albertas Mazeliauskas)

4. Plauen

5. SKA Minsk
 
Komandų treneriai išrinko ir abiejų amžiaus grupių geriausius turnyro žaidėjus. Jais tapo klaipėdietis Tomas Daržinskas ir garliavietis Arminas Stankūnas, kurie buvo apdovanoti RK Dragūnas įsteigtais prizais. Komandos – prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, kurias jau daugelį metų parūpina R.Avižonio žmona, ir  diplomais bei medaliais (skyrė Viesulo sporto centras). Atminimo prizais buvo apdovanoti ir 3 geriausi kiekvienos komandos žaidėjai: geriausias komandos žaidėjas, geriausias komandos gynėjas, geriausias komandos puolėjas. Turnyro dalyviams buvo organizuojama ekskursija į Kuršių neriją, kur jiems didelį įspūdį paliko Nida su Juodkrante bei Parnidžio ir Mirusios kopos (padėka AB Smiltynės perkėla).
 

Šis turnyras yra tradicinis ir vyksta jau nuo 2004-2005 metų.

 
Turnyro organizatoriai dėkingi ilgamečiams turnyro rėmėjams, tai  Viesulo sporto centras, Klaipėdos miesto sporto skyrius ir Genovaitė Avižonienė, kurie jau kelerius metus prisideda prie šio turnyro organizavimo.
 
Daugiau rezultatų rasite turnyro lentelėse čia
Varžybų rezultatai