Tarptautinis turnyras Latvijoje: pirmoji diena

2015-09-11

Merginų komandaŠį penktadienį startavo tarptautinis rankinio turnyras Valmieros mieste, Latvijoje. Pirmoji diena lietuviams susiklostė puikiai: laimėjo tiek merginų, tiek vaikinų komandos.

Lietuvės prieš savo bendraamžes iš Lenkijos laimėjo rezultatu 26:18 (8:6). Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Austėja Rimkutė ir Greta Valatkevičiūtė, kurios pelnė po 4 įvarčius. Lenkių gretose rezultatyviausia žaidėja buvo Katarzyna Cygan, įmetusi 7 įvarčius. Rytoj, šeštadienį lietuvės susitiks su čekėmis.

Vaikinai pirmąją turnyro dieną taip pat pradėjo pergale. Varžovus iš Lenkijos mūsiškiai nugalėjo dideliu skirtumu – 31:12 (18:7). Nesulaikomai mūsiškių gretose žaidė Ignas Baltuška, kuris pelnė 7 įvarčius. Lenkų gretose išsiskyrė Mateusz Robakiewicz, kurio sąskaitoje 5 įvarčiai. Rytdienos varžovas lygiai taip pat, kaip ir merginų – komanda iš Čekijos.Vaikinų komanda

Turnyras truks tris dienas, o jame dalyvauja merginų ir vaikinų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Čekijos. Turnyro rungtynėse žaidžiama du kėlinius, kurie trunka po dvidešimt minučių.

Varžybų rezultatai