Tris pergales iškovoję lietuvaičiai pasaulio studentų čempionate užėmė 9 vietą

2018-08-05

Lietuvos studentų rankinio rinktinė pergalingai baigė pasirodymą pasaulio studentų čempionate ir užėmė 9-ąją vietą. Paskutinėse rungtynėse Lietuvos rinktinė 43:35 nugalėjo Taivano rankininkus.

ltu por

Grupėje vieną pergalę iškovoję studentai iš Lietuvos į atkrintamąsias varžybas nepateko ir toliau kovas tęse jau tik paguodos kovose. Ten mūsų rinktinė du kartus susitiko su varžovais iš Taivano ir abu kartus šventė pergales. Pirmajame mače Lietuvos rankininkai varžovus pranoko 39:38, o antrose, dar rezultatyvesnėse rungtynėse, lietuvaičiai šventė pergalę 43:35.

Ši pergalė leido mūsų rankininkams bendroje įskaitoje finišuoti devintoje vietoje. Per visą čempionatą Lietuvos rinktinė iškovojo 3 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. Rezultatyviausias žaidėjas Lietuvos rinktinės gretose viso čempionato metu buvo Ignas Grigas, kuris rinko po 6,9 įvarčio per rungtynės. Tai antras geriausias rezultatas visame čempionate.

Trečiąją vietą Kroatijoje vykusiame čempionate iškovojo Japonijos rinktinės, kuri bronziniame mače rezultatu 29:24 pranoko portugalus. Vėlų sekmadienio vakarą įvyks ir didysis finalas, kuriame susitinka Kroatijos ir Pietų Korėjos rinktinės.

Varžybų rezultatai