Truchanovičius čempionų lygos čempionas! (video)

2018-05-27

Jonas Truchanovičius ir „Montpellier“ klubas sukūrė fantastišką rankinio istoriją. Europos čempionų lygos finale lietuvio atstovaujamas prancūzų klubas nugalėjo kitą prancūzų ekipą „Nantes“ 32:26 (16:13) ir tapo pajėgiausios lygos Europoje čempionais.

Truchanovičius kyla

Šeštadienį lietuvio atstovaujama „Montpellier“ ekipa pusfinalyje nugalėjo praėjusių metų čempionus Skopjės „Vardar“ (Makedonija) rankininkus 28:27 ir taip pateikė jau ne pirmą staigmeną šių metų pirmenybėse. Jonas prie pergalės, išvedusios „Montpellier“ į finalą prisidėjo 3 pelnytais įvarčiais.

Antrajame pusfinalyje „Nantes“ taip pat pateikė staigmeną įveikdami „PSG“ ekipą (32:28) ir taip pat žengė į lygos finalą, kuriame jau susirėmė su „Montpellier“ klubu.

Didžiajame finale, kuris kaip ir visas finalinis čempionate ketvertas, vyko Kelne (Vokietija) susitiko „Montpellier“ ir „Nantes“ ekipos. Pirmajame kėlinyje „Montpellier“ sugebėjo atitrūkti nuo savo varžovų ir prieš pertrauką pirmavo 16:13. Didžiąją rungtynių dalį varžovus besiviję „Nantes“ antrajame kėlinyje buvo išlyginę rezultatą (24:24), tačiau tuomet lietuvio ekipa įjungė aukščiausią pavarą ir per likusį laiką tiesiog sudorojo savo varžovus rungtynes laimėdami 32:26.

Jonas Truchanovičius buvo pirmasis rankininkas iš Lietuvos, kuriam buvo pavykę patekti į Čempionų lygos ketvertą, o jame lietuvis sugebėjo dar ir tapti prestižiškiausios lygos čempionu. Lemiame mače vienu įvarčiu pasižymėjęs šiaulietis per visą sezoną čempionų lygoje pelnė 61 įvartį ir buvo vienas kertinių „Montpellier“ žaidėjų.

Kaip ir visos Lietuvos rinktinės Jono artimiausiu metu laukia dar vienos itin svarbios rungtynės. Birželio 8 dieną Lietuvos rankininkai Vilniaus „Siemens“ arenoje paskutiniame pasaulio čempionato atrankos etape susitiks su islandais.

Varžybų rezultatai