Trylika legionierių turinčiai Britanijos komandai „ACME – Žalgiris“ nepaliko jokių vilčių

2017-11-12

Šeštadienį naujoje Jonavos arenoje  pirmą kartą vyko rankinio rungtynės. Europos iššūkio taurėje žaidžianti Kauno „ACME – Žalgirio“ komanda čia žaidė savo namų rungtynes prieš Londono „GD“ ekipą.

žalgiris

Nors Lietuva ekipa ir prieš susitikimą buvo laikoma šios poros favorite, tačiau turint omenyje, jog Kauno klubui dar nė karto nėra pavykę peržengti pirmojo atrankos etapo, nuo drąsesnių kalbų buvo susilaikoma. Vis tik galingai žaidusios kaunietės varžovėms iš Didžiosios Britanijos jokių vilčių nepaliko ir į visus klausimus atsakė jau pirmosiose rungtynėse namuose.

Antano Skarbaliaus vadovaujama ekipa jau per pirmąjį kėlinį sugebėjo susikurti dviženklį pranašumą ir atitrūkti nuo varžovių. Prabėgus 30 susitikimo minučių „ACME – Žalgiris“ priekyje buvo rezultatu 22:7.

Vaizdas aikštėje per daug nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. Kaunietės nemažino apsukų ir toliau tolo nuo Londono ekipos. Susitikimą Lietuvos vicečempionės laimėjo rezultatu 42:13 ir už savaitės vyksiančios atsakomosios rungtynės Londone jau tebus formalumas.

Šiose rungtynėse pirmą kartą po traumos jau rungtyniavo Dovilė Dovilė Ilčiukaitė, kuri praleido ne tik visą šio sezono pradžią, bet ir praėjusių metų pabaigą. Londone „Great Danes“ ekipoje iš 16 rankininkių net 13 yra legionierės, o bričių rungtyniauja vos 3.

„ACME – Žalgiris“:  Audinga Kniubaitė 8, Dovilė Ilčiukaitė, Simona Kazlauskaitė, Martyna Vaitkutė po 6, Inesa Verbovik 4, Klaudija Šidlauskytė, Gerda Trušytė ir Laura Žukovaitė po 3, Grėta Burkaitė, Neringa Gudaitytė ir  Asta Čižaitė po 1.

Londono „Great Danes“: Perez Laguna 6, Aleksandra Garolska , Nykola Szymura, Christina Rehnberg 2, Emese Miklos 1

martyna vaitkutė 2

Varžybų rezultatai