Trys lietuviai startavo Čempionų lygoje

2018-09-12

Trečiadienį prasidėjo naujasis 2018-2019 metų rankinio čempionų lygos sezonas, kuriame šįmet galėsime matyti net tris  mūsų šalies rankininkus bei vieną trenerį. Pirmosiose rungtynėse „Cocks“ su Gintaru Savukynu ir Giedriumi Morkūnu sužaidė lygiosiomis 19:19 su „Ademar“ klubu iš Ispanijos, o „Motor“ 29:35 nusileido galingajai „PSG“ ekipai.

cocks morkūnasPirmieji naują savo sezoną Europoje pradėjo Gintaro Savukyno treniruojamas Ryhimiakio „Cocks“ klubas, kurio vartus gina Giedrius Morkūnas. Pirmą kartą pajėgiausiame Europos čempionate besivaržantis Suomijos bei Baltijos lygos čempionas jau pirmajame ture iškovojo tašką. Namuose žaidę „Cocks“ rankininkai sužaidė lygiosiomis 19:19 su ispanų „Ademar“ klubu. Nors Ryhimiakio klubas ilgą laiką buvo priekyje, o po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu pirmavo 13:11, tačiau antroje rungtynių pusėje suomiai strigo kietoje varžovų gynyboje ir turėjo tenkintis tik vienu tašku. Niko Ronnbergas „Cocks“ ekipai pelnė net 8 įvarčius, o „Ademar“ klube rezultatyviausias buvo serbas Ivanas Mosičius su 5 tiksliais metimais.

Aideno Malašinsko Zaporožės „Motor“ ekipa sezoną pradėjo prieš itin galingą varžovą – Prancūzijos čempionus „PSG“. Lietuvio atstovaujamai ekipai namuose įkąsti tituluotiems oponentams nepavyko. Jau pirmoje rungtynių pusėje „PSG“ pabėgo bei susikūrė penkių įvarčių pranašumą (17:12). Nors ukrainiečių klubas antroje pusėje tolyn varžovų nebepaleido, tačiau perlaužti rungtynių taip ir nesugebėjo. Rungtynes svečiai laimėjo rezultatu 35:29. Aidenas jau pirmajame mače buvo rezultatyviausias žaidėjas savo ekipoje ir pelnė 6 įvarčius, varžovu gretose rezultatyvumu išsiskyrė Nedimas Remili (8 įv.) bei Nikola Karabatičius (5 įv.)

motoras„Motor“ ekipai šis sezonas ypatingas tuo, jog pirmą kart klubo istorijoje ekipa varžosi pirmajame čempionų lygos divizione, o savo varžovus priima renovuotoje „Junost“ arenoje.

Jonas Truchanovičius naująjį Čempionų lygos sezoną pradės jau rugsėjo 15 dieną. Titulą ginanti „Montpellier“ ekipą jau sezono pradžioje namuose priims galingąjį HC „Vardar“ klubą.

Varžybų rezultatai