Turnyrinės rikiuotės dėlionės LRF I-osios lygos varžybose

2018-04-11

Šią savaitę LRF I lygoje įvyks nemažai intriguojančių dvikovų, kurių metu spręsis, kai kurių komandų likimai dėl patekimo į finalinį alytus2ketvertą!

Trečiadienis balandžio 11 d. (atkeltos 21 turo rungtynės)

 19 val. Tauro sporto salėje susitinka Vilniaus VHC  “Smūgis – SM Tauras” ir Molėtų “Intransport” komandos. Vilniečiai dar praėjusiame ture įveikė savo persekiotojus Kauno raj. SM komandą rez. 23:20 ir užsitikrino pirmąją vietą reguliariame sezone, todėl šiose rungtynėse žais nepilnos sudėties, nes VHC „Šviesa“ komandoje žaidžiantys žaidėjai ruošiasi Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos atkrintamosioms rungtynėms. Molėtų rankininkams žūtbutinis mūšis! Jie praėjusiame ture Pasvalyje, sužaidė lygiosiomis ir prarado labai svarbų tašką lenktynėse dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje. Molėtų ekipai būtina pergalė tiek trečiadienį prieš Vilniaus VHC „Smūgis – SM Tauras“, tiek šeštadienį Molėtuose prieš Alytaus ekipą, norint užimti 3 vietą. Pirmoje dvikovoje Molėtuose, stipresni buvo Vilniaus rankininkai, kurie nugalėjo rez. 34:40.

Prognozė: 55:5:45 (planuojama tiesioginė transliacija facebook paskyroje VHC Smūgis-Tauras)

20 turas

Šeštadienis balandžio 14 d.

Šeštadienį 13 val susitinka Molėtų „Intransport“ ir Alytaus „Varsa – Stronglasas“ komandos. Molėtams labai svarbios rungtynės, o Alytaus rankininkai nieko jau prarasti nebegali, nebent nukristi žemiau 7 vietos. Pirmoje dvikovoje Alytuje, stipresni buvo Molėtų rankininkai, kurie nugalėjo rez. 38:36.

Prognozė: 65:5:30

Sekmadienis  balandžio 15 d.

smūgis sm

18 val. susitinka Šalčininkų raj. „Sokol“ ir Vilniaus VHC “Smūgis – SM Tauras” komandos. HC „Sokol“ rankininkams būtina pergalė siekiant dar turėti šansų patekti į finalinį ketvertą, bet daug kas priklauso ir nuo kitų sužaistų rungtynių rezultatų. Vilniaus rankininkai į rungtynes vyks šlifuoti savo derinių ir leisti pažaisti visiems komandos žaidėjams. Pirmoje dvikovoje Vilniuje stipresni buvo Vilniečiai, kurie nugalėjo rez. 31:21.

Prognozė: 45:5:50

17.30 val. Tauro sporto salėje susitinka Vilniaus HC „Amber“ ir Zarasų ZRK „Kiras“ komandos! Vilniaus rankininkai jau pirmoje dvikovoje įrodė savo pranašumą Zarasuose 34:21, todėl rungtynių favoritas aiškus. Vilniečiai turi daug motyvacijos geroms rungtynėms, nes kiekvienas taškas šiuo metu jiems yra ypatingai svarbus.

Prognozė: 70:5:25

13 val. susitinka Kauno FRK „Atletas“ ir Panevėžio HC „Grifas“ komandos. “Atleto” rankininkai šį sezoną laimėjo tik vienerias rungtynes, todėl laukti kažkokių pasikeitimų mažai tikėtina. Panevėžio ekipa dar turi visus šansus patekti į finalinį ketvertą, o iš likusio kelio, šios rungtynės lengviausios. Pirmoje dvikovoje Panevėžyje stipresni buvo HC „Grifas“ rankininkai, kurie nugalėjo rez. 36:31.

Prognozė: 25:5:70

Šiame ture ilsisi Pasvalio „Kurana“ komanda, o Kauno raj. SM rankininkai įsirašo pergalę 10:0 prieš Tauragės „Šiltauros“ komandą.

Straipsnio autorius: Paulius Šileika

Varžybų rezultatai