U18 rinktinė grįžo iš turnyro Lenkijoje

2016-05-30

Šį savaitgalį Lenkijos mieste Dzierżoniów vyko draugiškas tarptautinis jaunių turnyras. Jame varžėsi Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos ir Irano rinktinės.

LTU U18 LenkijojePirmąją diena Lietuvos rinktinė pralaimėjo šeimininkams rezultatu 20:33. Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Arminas Stankūnas ir Lukas Ragelis pelnę atitinkamai 6 ir 5 įvarčius. Kitose rungtynėse Iranas įveikė Ukrainą rezultatu 31:25.

Antrąją dieną nusileista Ukrainos bendraamžiams rezultatu 23:27. Šį kartą rezultatyviausias mūsiškių gretose buvo Laurynas Petrušis pelnęs 7 įvarčius. Vėl 6 įvarčius pelnė A. Stankūnas. Antrose rungtynėse Lenkija nugalėjo Iraną 33:30.

Paskutinę dieną Lietuvos rinktinė išmėgino jėgas su Iranu. Ir šį kartą patirtas pralaimėjimas rezultatu 32:21. Išsiskyrė Lukas Ragelis, kuris pelnė 7 įvarčius. Paskutinėse turnyro rungtynėse lenkai nusileido Ukrainai – 26:28.

Lietuvos rinktinė nepelniusi nei vieno taško liko paskutinė. Tuo metu likusios trys ekipos surinko po 4 taškus ir tik dėl rezultatyvesnio įvarčių santykio nugalėtojais tapo Irano atstovai aplenkę lenkus. Ukrainiečiai dėl prastesnio santykio liko treti.

Galutinė turnyro lentelė:

Vieta Komanda Rungtynės Taškai Įvarčių sąnkykis
1 Iranas 3 4 93:79
2 Lenkija 3 4 92:78
3 Ukraina 3 4 80:80
4 Lietuva 3 4 64:92

Šis turnyras buvo viena iš galimybių Lietuvos rinktinei pasiruošti artėjančiam 2016 m. Europos jaunių čempionatui Kaune.

Primename, kad lietuviai savo grupės rungtynes žais Lietuvoje, o jų varžovai B grupėje bus Graikija, Izraelis ir Austrija. A grupėje, su kurios komandomis bus varžomasi dėl vienintelio kelialapio į elitinę grupę, žais Estija, Nyderlandai, Italija ir Moldova.

Lietuvos Rinktinės sudėtis:

Žaidėjas Klubas/sporto mokykla
Pranskevičius Matas Utenos DSC
Mecelica Matas Utenos DSC
Mecelica Simas Utenos DSC
Antanavičius Karolis Utenos DSC
Juzėnas Žilvinas Utenos DSC
Tomas Valiulis Pasvalio SM
Mantvydas Tekutis Pasvalio SM
Lukas Ragelis Vilniaus SM ,,Tauras‘‘
Laurynas Petrušis Varėnos SM
Arminas Stankūnas Kauno raj.
Ignotas Vazinskas Tauragės VJSM
Aleksas Šidlauskas Panevėžio KKSC
Tutoraitis Justas Panevėžio R.Sargūno SG
Naudžiūnas Gytis Panevėžio R.Sargūno SG
Pavilionis Tautvydas Panevėžio R.Sargūno SG
Eitutis Karolis Panevėžio R.Sargūno SG
Nikitinas Justinas Panevėžio R.Sargūno SG

Komandos treneriai: Albertas Mazeliauskas ir Algirdas Ambrazas, gydytoja Asta Garunkštienė.

Varžybų rezultatai