U19 čempionate Panevėžio vaikinų ir Kauno rajono merginų triumfas

2018-04-08

Sekmadienį Utenoje finišavo Lietuvos jaunimo iki 19 metų amžiaus grupės vaikinų bei merginų čempionatas. Vaikinų tarpe šįkart pajėgiausi buvo Panevėžio rankininkai, o tarp merginų geriausios – Garliavos rankininkės.

Šeštadienį merginų pusfinaliuose atkaklios kovos neišvydome. Kauno rajono merginos rezultatu 50:16 įveikė namuose rungtyniavusias uteniškes, o Vilniaus SM „Tauras“ 42:30 įveikė Panevėžio KKSC komandą.

spone aglinskaite

Vaikinų pusfinaliuose virė kiek atkaklesnė kova. Varėnos jaunieji rankininkai perlaužė rungtynes ir 31:28 nugalėjo Vilniaus SM „Taurą“, o kitame pusfinalyje Panevėžio KKSC po atkaklios kovos 35:33 pranoko šeimininkus uteniškius.

Mažasis merginų finalas sėkmingiau susiklostė Utenos merginoms. Jos savo žiūrovų akivaizdoje 37:25 pranoko Panevėžio rankininkes ir pasidabino bronziniais apdovanojimais. Didžiajame finale daug intrigos taipogi neužfiksuota. Galingai rungtyniavusios Kauno raj. Rankininkės 40:25 įveikė Vilniaus SM „Tauro“ merginas ir tapo šalies čempionėmis.

Mažajame vaikinų finale uteniškiams jau namų sienos nepadėjo. Jie bronzinį mačą pralaimėjo svečiams iš Vilniaus rezultatu 33:28. Kaip ir buvo galima tikėtis finale išvydome atkaklią kovą tarp Varėnos ir Panevėžio KKSC ekipų. Nerezultatyviose, tačiau gražiose rungtynėse pergalę šįkart šventė Panevėžio vaikinai, jie susitikimą laimėjo rezultatu 26:21.

Varžybų rezultatai