U20 vaikinų rinktinė Europos čempionatui Makedonijoje rengiasi Vilniuje

2018-07-12

Viena didžiausių šios vasaros vilčių – U20 vaikinų rinktinė, susirinko į treniruočių stovyklą Vilniuje prieš artėjantį Europos B čempionatą Makedonijoje. Sostinėje Lietuvos rankininkai pasirengimą pradėjo jau liepos 9 dieną ir ruošis čia iki pat liepos 19 dienos.

Lithuania-Belgium-2

Lietuvos U20 rinktinės branduolį sudaro aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje rungtyniaujantys žaidėjai bei pora rankininkų rungtyniaujančių užsienyje. Po nesėkmingo šios kartos pasirodymo U18 pirmenybėse, kurios vyko Kaune, vyriausiuoju ekipos treneriu paskirtas Raimondas Maldžius. Jo vadovaujama komanda jau žaidė Janio Grinbergo atminimo turnyruose bei vyko į Belgiją, kur rungtyniavo su elitinėmis Europos rinktinėmis.

Lietuvos jaunimo rinktinė pateko į A grupę, kur varžysis su dar 5 Europos rinktinėmis. Čempionatą liepos 20 dieną lietuvaičiai pradės rungtynėmis su Farerais, vėliau lauks Suomijos, Baltarusijos, Estijos ir Graikijos jaunimo rinktinės. Į pusfinalį pateks dvi stipriausios grupės rinktinės ir ten susitiks su dvi pirmas vietas kitoje grupėje užėmusiomis komandomis. Kitoje grupėje rungtyniaus Šveicarijos, Italijos, Makedonijos, Ukrainos bei Didžiosios Britanijos nacionalinės jaunimo rinktinės.

Lietuvos U20 rinktinėje yra su Klaipėdos „Dragūno“ ekipa Lietuvos čempionu tapęs Lukas Vanagas bei net 6 vicečempionai iš VHC „Šviesos“ – Matas Mecelica, Arijus Čypas, Karolis Antanavičius, Tadas Rasakevičius ir Mantas Pranckevičius bei Aleksandr Grišin.

Lietuvos U20 rinktinės sudėtis:

Sudėtis U20

Varžybų rezultatai