V.Grosas keliauja į Prancūzijos pietus

2016-05-21

Vaidotas GrosasIlgametis Lietuvos rankinio rinktinės žaidėjas Vaidotas Grosas po vasaros atostogų liks Prancūzijoje, bet iš Paryžiaus apylinkių persikels prie Viduržemio jūros. Trečią sezoną „Creteil“ komandos aprangą vilkintis 33 metų V.Grosas šią savaitę pasirašė dviejų sezonų sutartį su antrojoje lygoje rungtyniaujančiu „Istres“ klubu.

V.Grosas į Kretelio ekipą 2013 metais atvyko iš Bresto „Miaškov“. „Creteil“ tuo metu taip pat žaidė Prancūzijos antrojoje lygoje, bet padedant lietuviui iškovojo kelialapį į stipriausiąją pakopą.

Praėjusį sezoną LNH turnyre V.Grosas per 25 rungtynes įmetė 8 įvarčius. Šį sezoną jis ne visada patekdavo į Kretelio ekipos paraišką, žaidė 15 rungtynių ir varžovų vartininkus nuginklavo 6 kartus. Iki Prancūzijos pirmenybių pabaigos likus vienerioms rungtynėms „Creteil“ užima šeštąją vietą tarp 14 komandų.

V.Groso sutartis su „Creteil“ turėjo galioti dar vieną sezoną, bet sumažėjus lietuvio vaidmeniui nutraukiama abipusiu sutarimu.

„Istres“ šį sezoną Prancūzijos antrojoje lygoje užėmė septintąją vietą. Tačiau Istro klubas jau sudarė sutartis ne tik su V.Grosu, bet ir su dar keliais pajėgiais rankininkais ir tikisi kitais metais kovoti dėl daug aukštesnių pozicijų.

Varžybų rezultatai