,,Velux“ čempionų lygos atrankoje pirmasis testas G.Savukyno treniruojamai ekipai

2016-09-01

Rugsėjo 3 dieną prasideda EHF ,,Velux’’ čempionų lygos pirmasis atrankos etapas, kuriame rungtyniaus ir G. Savuknyo treniruojamas ,,Cocks’’ klubas.Gintaras-Savukynas3

Kvalifikacijos etapas vyks tarp aštuonių komandų ir tik dvi komandos turės galimybę rungtyniauti EHF ,,Velux’’ čempionų lygoje. Tarp aštuonių komandų dalyvausiančių atrankos etape yra ir lietuvio, ilgamečio Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės trenerio Gintaro Savukyno treniruojamas klubas – Cocks. G.Savukyno vadovaujama ekipa jau šį šeštadienį sulauks pirmojo išbandymo kelyje link ,,Velux“ čempionų lygos. Pirmoji komanda stojusi skersai kelio ,,Cocks“ rankininkams Slovėnijos vicečempionai RK ,,Gorenje Velenje“ rankininkai. Susitikimas vyks Slovakijoje, Prešovo mieste, 13:30 vietos laiku.

A grupė B grupė
Cocks (FIN) Maccabi Castro Tel-Aviv (ISR)
Red Boys Differdange (LUX) Achilles Bocholt (BEL)
Tatran Presov (SVK) Bregenz Handball (AUT)
RK Gorenje Velenje (SLO) ABC/UMinho (POR)

Tarp 26 komandų, kurios turi tiesioginį bilietą į grupių etapą yra trys komandos, kuriose rungtyniauja lietuviai: Jonas Truchanovičius, Aidenas Malašinskas ir Povilas Babarskas. Pirmoji komanda, kurioje rungtyniauja Jonas – Montpellier HB (FRA), antroji A.Malašinsko atstovaujama komanda, maxresdefaultkuri ir praėjusių metų sezone dalyvavo turnyre – HC Motor Zaporozhye (UKR) ir trečioji taip pat praėjusį sezono dalyvavusi turnyre yra P.Babarsko atstovaujama ekipa RK Celje Pivovarna Lasko (SLO)

B grupėje rungtyniaus P.Babarsko klubas (RK Celje Pivovarna Lasko), C ir D grupėse rungtyniaus Jono Truchanovičiaus (Montpellier HB) ir Aideno Malašinsko (HC Motor Zaporozhye) atstovaujami klubai.

A Grupė B Grupė
Telekom Veszprem (HUN) Rhein-Neckar Löwen (GER)
FC Barcelona Lassa (ESP) KS Vive Tauron Kielce (POL)
Paris Saint Germain HB (FRA) HC Vardar (MKD)
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) HC Meshkov Brest (BLR)
Orlen Wisla Plock (POL) MOL-Pick Szeged (HUN)
SG Flensburg-Handewitt (GER) RK Celje Pivovarna Lasko (SLO)
Kadetten Schaffhausen (SUI) HC PPD Zagreb (CRO)
THW Kiel (GER) IFK Kristianstad(SWE)

 

C Grupė D Grupė
Naturhouse La Rioja (ESP HBC Nantes (FRA)
HC Metalurg (MKD) Team Tvis Holstebro (DEN)
Chekhovskie Medvedi (RUS) HC Motor Zaporozhye (UKR)
Montpellier HB (FRA) Besiktas MOGAZ HT (TUR)
Elverum HH (NOR) Dinamo Bucuresti (ROU)
Qualifier Group 1 Qualifier Group 2

Turnyro sistema:

Pagrindinės turnyro grupės yra A ir B grupės, iš kurių į tolimesnį turnyro etapą patenka po šešias komandas, dvi iš jų (A ir B grupės nugalėtojos) patenka tiesiai į ketvirtfinalio kovas, likusios penkios komandos susitinka aštuntfinalyje ir kovoja dėl patekimo į kitą rungtynių etapą. C ir D grupėse esančios komandos grupių etape kovoja dėl dviejų kelialapių į aštuntfinalį, kurį iškovoja grupės finale, kuris vyksta tarp dviejų vienos ir kitos grupės komandų.VCL_Playing_System_2016-17_June

 

 

 

Varžybų rezultatai