Vilius Rašimas keliasi į Prancūziją

2015-08-26

rašimas

Po dvejų metų praleistų Lenkijoje, kur su Pulavų „Azoty“ klubu pavyko iškovoti Lenkijos pirmenybių bronzos medalius, dabar Vilius keliasi į Prancūziją. Lietuvis su Šerburgo (Cherbourg) miesto klubu pasirašė metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar vieneriems. Šerburgo klubas dalyvauja antroje pagal pajėgumą Prancūzijos rankinio lygoje.

Tiesa, Lenkijoje V. Rašimas nebuvo pagrindinis „Azoty“ klubo vartininkas. Šio klubo vartus paprastai saugodavo Rusijos rinktinės vartininkas Vadimas Bogdanovas, todėl šis žingsnis V. Rašimui gali būti naudingas.

Šiuo metu pagrindinis Šerburgo vartininkas yra gavęs gan sunkią traumą, dėl kurios Prancūzijos klubo vadovai ir buvo priversti ieškoti pamainos šiam vartininkui.

Duodamas interviu Šerburgo klubui Vilius pripažino, kad patirtis kituose klubuose suteikė galimybę išbandyti save ir žaisti prieš tikrai aukšto lygio rankininkus. „Dabar metas išbandyti jėgas Prancūzijoje ir įvertinti savo galimybes čia“, – tikino V. Rašimas. Jis taip pat atskleidė, kad bandys mokytis prancūzų kalbos.

Varžybų rezultatai