Vilniaus „Eglės“ rankininkės kyla į 2 vietą

2022-03-30

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) septintą pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Eglės“ rankininkės. Dėl reguliariojo sezono nugalėtojų titulo kovojanti „Eglė“ svečiuose 33:28 (18:12) nugalėjo penktoje vietoje esančią Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ komandą.

Vilniaus Egle

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 9 įvarčius pelniusi Beatričė Ruseckaitė. 6 įvarčius prie pergalės pridėjo Rita Repečkaitė. Klaipėdiečių komandai Austėja Rimkutė surinko 8 įvarčius (6 iš 7 m), 6-is įmetė Aušra Stroputė.

Po šios pergalės „Eglės rankininkės pakilo į antrą vietą. „Eglei“ dar liko nukeltos reguliariojo sezono rungtynės su vienomis iš lyderių – šeštadienį išvykoje su Kauno „ACME-Žalgiriu“ ir sekmadienį svečiuose su Kauno raj. „Cascada-Garliava SM“. Būtent šios dvejos rungtynės ir lems galutinę reguliariojo sezono rikiuotę.

Šiuo metu pirmauja „Žalgirio“ rankininkės per 13 rungtynių surinkusios 22 taškus. „Eglė“ turi 21 tašką po 12 rungtynių. Tiek pat taškų turi ir kita sostinės ekipa SM „Tauras“, tačiau pastaroji komanda jau sužaidusi visas reguliariojo sezono rungtynes ir nebegali aplenkti „Eglės“, nes „Eglė“ buvo pranašesnė tarpusavio susitikimuose. „Garliavos“ komandos sąskaitoje – 20 taškų po 13 rungtynių.

Reguliariojo sezono nugalėtojos iškovos tiesioginį kelialapį į pusfinalį. 2-7 vietas užėmusios ekipos kovas atkrintamosiose varžybose pradės nuo ketvirtfinalio etapo.

Varžybų rezultatai