Visą savaitgalį Kauno sporto halėje vyks Baltijos moterų lygos kovos

2017-10-27

Nuo penktadienio iki sekmadienio Kauno sporto halėje vyks moterų Baltijos lygos kovos. Dvi stipriausios šalies ekipos Kauno „ACME – Žalgiris“ ir HC „Garliava SM – Cascada“ būtent šį savaitgalį pradeda kovas formatą pakeitusioje Baltijos šalių lygoje.

zalgiris garliava

Per šias tris dienas abiejų lietuviškų ekipų laukia trys rungtynės. Penktadienį 17:00 val. Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ sezoną pradės rungtynėmis su „Gorodnichanka“ merginomis, o Kauno „ACME – Žalgiris“ 18:30 val. stoja į kovą su „Galychanka“ merginomis.

Šeštadienį Lietuvos ekipos apsikeis varžovėmis. 17:00 val. HC „Garliava“ susitiks jau su „Galychanka“ ekipa, o vakarinėse rungtynėse 18:30 „ACME – Žalgiris“ žais su „Godnichankos“ komanda.

Paskutinę varžybų dieną sekmadienį visų laukia pirmojo turo desertas – lietuviška akistata. 12:30 val. „ACME – Žalgiris“ ir HC „Garliava SM – Cascada“ susitinka tarpusavyje. Šį sezoną šios ekipos jau tarpusavyje žaidė du kartus ir pasidalino po pergalę. LRF supertaurės varžybose stipresnės buvo žalgirietės, o Lietuvos moterų lygos rungtynes laimėjo Garliavos rankininkės.

Praėjusiais metais Baltijos lygoje Kauno „ACME – Žalgiris“ buvo priverstas tenkintis penktąją vietą, o Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ buvo vienu laipteliu aukštesnėje pozicijoje – ketvirtoje vietoje.

Varžybų rezultatai